Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Nem er, egy napom elment vele, ne irjatok ilyen jot jatekokrol :P

    Bog, latom hogy masik verziot teszteltel (en androidon nyomtam vegig a 3-ast), de talan ennyiben nem kulonboznek egymastol: van ra szabaly, hogy mikor melyik extrat kapod. Az extra akkor jar, ha ketszer ugyanazt a szint allitod ossze. Amikor uresrol indulsz, elsore beugrik az ennek megfelelo szinu varazslo a bal also sarokra (ha csak egy szin tunt el kozvetlen a huzasbol akkor az ove; ha ketto, akkor az amelyiket megfogtad - vagy elsore kijelolted - a mozgatashoz). Ezek utan ha masodjara is ilyet raksz ki (na ezt mar nem neztem meg, hogy megfogastol fugg-e, en szandekosan ugy csinaltam nyilvan), akkor jon a hozza tartozo extra: zoldhoz peldaul az indakkal megfogja a gem-es darabokat, kiszedi, es mashova visszatesz ugyanannyit; a szurke atszinezget (surun szurkere de masokra is), a kek tuzgolyot dob, a narancssarga 10 masodpercet ad (ami sokkal jobb, mint a visszaora 3 masodperce).
    A nem varazslos extrak meg ha ranyomok a csillagosztos lapon, akkor megmondjak magukrol, hogy mitol jonnek (pl. 5-in-a-row).

    Mas: androidon ket hibaja van: egyreszt - az ilyenekhez hasonloan - nagyon eszi az akkut ES nem engedi be a figyelmezteteseket, konkretan a merulesre figyelmeztetot is (meg szerencse, hogy cseretelo, de amugy nem orultem volna a 2x kikapcsolasig merulesnek emiatt); masreszt ha barmiert a bonusz korokben kerul ki a memoriabol (ez volt a kikapcs.), akkro a bonuszba mar nem rak vissza (azt nem probaltam, de a lada teljes ujrajatszasaval gondolom azert lehetne).

Új hozzászólás Aktív témák