Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Aryes #19 üzenetére

    Ez nem igaz, mert attól, hogy a töltő folyamatosan csatlakoztatva van, még nincs folyamatos töltés. Csak akkor, ha a teló töltésvezérlője szerint a teló igényli. Mint írtam, a módszer működik, használom. Csak most nem felhasználóbarát a kezelése. Két alkalmazás kell hozzá és manuális koordinátabevitel. A másik felvetésedet is természetesen teszteltem. Egy xPeria mini (ST15i) 24 órát biztosan tud a korábban linkelt Mobile Alarm System bekapcsolt szenzoraival.

  • karathb

    csendes tag

    válasz Aryes #25 üzenetére

    Egy kis találékonyságra a júzernek is szüksége van :) - ha nincs másik telefonod, akkor szükséged lesz egy ismerősre, jóakaróra. Én ilyenkor speciel bemennék az első boltba, és megkérném az eladót, vagy egy alkalmazott, persze elmagyarázva az egészet, hogy hadd küldjek egy sms-t, és szólnék egy ismerősnek (mondjuk a programban alapértelmezetten beállított "hero"-nak, hogy ő is jöjjön oda, hogy folytatódni tudjon az móka) - vidéken akár az utcán is leszólítanék bárkit, ott nem jellemző annyira a nagyvárosi reakció (meg se hallgatva továbbmegyek). A program egyébként egy google maps linket küld vissza egy válasz SMS-ben - ez előfordulhat, hogy nem teljesen pontos, vagy, ahogy mások mutattak rá, egy zsúfolt helyre mutat, innentől viszont hagyatkozhatunk a fülünkre, keresni kell a szirézánás forrását - vagy figyelni az arcokat, ha már van képünk az elkövetőről. Egyébként nagyon jó amit írtál, nem is értem, hogy miért nem gondoltam rá, hogy nem linket kellene visszaküldeni, hanem geokódolni a koordinátákat, és a címet leírni, így nem kell internethozzáférés az aktiváló telefonon sem. A következő kiadásban így lesz :) - köszi!

Új hozzászólás Aktív témák