Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    Bírom azokat a hozzászólókat, akik csak azért írnak ehhez a cikkhez hozzászólást, hogy fikázzák magának a szoftvernek (valójában nem is a szoftvert fikázzák, hanem a felhasználóit) is a létjogosultságát, amit nem is próbáltak.
    Én nem fikázom a menstruációs naptárt csak azért, mert nem vagyok érintett a történetben férfiként. Nem fikázom a játékoskedvűeket, mert egy csomó időt, esetenként pénzt is "elpazarolnak", amit sokkal jobb dolgokra pld "lélegeztetőgép projektekre" is felhasználhatnának...
    Hiányzik az a minimális intelligencia, hogy a világ nem csupán róla szól? Hogy vannak más igényű, más érdeklődésű emberek, mint az "ÉN"?
    Csak azért hülyeség egy app, mert nem tudják (ki)használni?

    Szerintem jó ez az app.
    Eddig mást használtunk, de ott a szinkronnal gondok voltak, ez nagyon korrekten szinkronizál. A "kis" családom (három iskoláskorú gyerek) számára heti egy-két alkalommal nagy bevásárlást végzünk (nem csupán 8-10 tételt kell ezalatt érteni). Máskor pedig ad-hoc megyünk valamiért.
    A telefon mindig kéznél van. Amikor beugrok valahova, mert kell pld SOS-ben fogkefe, akkor ránézek a listára, hogy pld a DM-ből mit vehetek még, oszt jónapot.
    De ha eszembe jut valami napközben, azonnal be tudom írni, és a feleségem azonnal látja. Ha épp olyan helyen jár meg is tudja venni, nem kell kétszer menni.
    Nálunk a boltok, üzletek nem a szomszédban vannak. Egy-egy kisbolt kb 1,5-2 km-re van tőlünk, a hipermarketek 5-10 km-re. Nem tudok csak úgy leugrani a dolgokért.
    Időt takarítok meg és egy csomó bosszúságtól kímélem meg magam és családom ezzel az appal.
    Próbáltam már sok mindent, még "to do" appokat is. A bevásárlási listánál a gyors beviteli lehetőség a fontos, a korrekt real-time szinkronizáció, az átláthatóság és az egyszerű kezelés. Nos ezek miatt egy csomó egyszerűbb, alternatív megoldás elvérzett. Akcióban nekem megért 2x260 Ft-ot... egy márkásabb, de nem prémium étcsoki árát. De lehet, hogy én vagyok a hülye... ez esetben vállalom, és jól érzem magam ebben az állapotban.

    [ Szerkesztve ]

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák