Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz ldave #1 üzenetére

    Refurbished gépek közt is vannak jól felszereltek, erős hardware-rel, ha erre gondolsz. Elég nagy a választék.
    Én bő 2 éve használok egy 14 colos Alienware-t, teljesítményre nincs panasz, ez néha melegszik, de lehet méretéből adódóan nehezebben hűthető. Nekem voltak szoftveres gondjaim (USB cuccokat, mint fényképező, GPS, telefon állandóan ledobta majd újra felismerte, gyakorlatilag használhatatlan volt, amihez sokára jött javítás, ez gáz), sőt mai napig előfordul, hogy belépek a Dell support oldalára, beazonosítja a gépet és felajánl 4 frissítést a driverek közül, de hiába tettem fel (és próbáltam újra meg újra feltenni, eltávolítani, majd újra, sőt új Win is került fel azóta), ez évek óta továbbra is jelzi, hogy tegyem fel. A tápkábele sajnos két helyen is sérül, a törésgátlója elég gyatra, nekem kellett megerősítenem, mert erre ugye nem érvényes csak rövid ideig a garancia). Nálam is másik monitor van rádugva itthon, ha lecsukott fedéllel indítom újra a gépet megáll bebootolásnál (fekete képernyő, ha kinyitom a fedelet akkor is), így csak nyitott fedéllel lehet újraindítani, ha van rajta másik monitor (pedig beállítottam, hogy ha a töltő be van dugva semmiféle következménye ne legyen, ha lecsukom a fedelet, de ez valszeg a Windows betöltése utáni időszakra vonatkozik). Vásároltam hozzá saját táskát, aminek a sarkai már hetek alatt csúnyán megkoptak, de az ott legalább megállt, nem lyukadt ki, azonban csúnya.

    Jó gép, teljesítményre nincs panasz, de drága, különösen kis hazánkban, külföldön megvéve, esetleg refurbished formában elfogadható.

    A RAM és a meghajtók könnyen cserélhetők házilag és mikor a sajátom vettem megérdeklődtem, miszerint itthon cserélhetem, a garanciát nem érinti. Ja igen, egy év meghosszabbítás 50 ezer nagyságában mozog, viszont honosítható (nem minden gyártónál oldható meg bizonyos esetekben).

    [ Szerkesztve ]

  • Yeffy

    veterán

    válasz ldave #14 üzenetére

    az outlet store-jukat már néztem, egy darab AW gépük nincs (lol, tudnám, akkor minek ajánlja fel), eBay-es eladókban meg ekkora értéknél, még ha refurb is, nem tudom, hogy bízzak-e... :U

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz ldave #16 üzenetére

    jó neked, mert a linkedre nekem csak ez jön be.

    viszont UPDATE: ha csak alapból kiválaztom az AW-eket, akkor semmi. de ha "view all laptops n' tablets"-et választom, akkor már látok AW-eket is. látom, jól össze van rakva az oldaluk :W

    citkar: ha nem nagy gond, elkérhetem az eBay oldaluk/profil nevét? szétnéznék ott is. köszi :)

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz ldave #22 üzenetére

    most, hogy böngészgetek közöttük, vannak egész jónak tűnő ajánlataik Ł1000 környékén. max annyit szánok az új gépre/laposra.

    azt amúgy lehet tudni, hogy az ilyen refurb/outlet termékekre, ha gyártói outletből veszed, ugyanazon garanciális feltételek vonatkoznak, mint egy vattaújra?

    szerk.: közben a Dell oldalán megtaláltam, náluk ugyanúgy vatta új gari vonatkozik rá, és kérni lehet hosszabbítást is

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák