Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    Döbbenet, hogy a cikk és a spec alapján határozott (negatív)véleményt alakítanak ki.
    - Értem én hogy a 7-es 64bites, de mekkora az esély, hogy az alsó/közép kategórában főverzió ugrásos frissítést adnak ki? Sokkal jellemzőbb, hogy kiadnak pár hibajavítást, aztán soha többet nem foglalkoznak a készülékekkel.

    Megnéztem a videót, de
    - nem láttam azokat a vállalhatatlan katasztrofális "dadogások"at.
    - a hangszóró tesztelésekor valami ismertebb "dallam"ot is választhatnátok. Plusz lehetne egy a tesztvideókhoz hasonló hangfájl, amit mindegyik tesztben megmutattok. Nem csak az asztaltól elemelve, hanem megfordítva is.
    - a (nekem) semmit nem mondó játék(?) helyett pl. a gyári és külső videólejátszó lehetett volna terítéken. (Bemutatandó, hogy mennyire akadozik a fHD lejátszás)

    -A tesztből nem derült ki, hogy a plusz programok a store-ból is elérhető ingyenes verziók, vagy bizonyos ideig (örökös) licence-t tartalmaznak?

    - Nem derül ki mire és hogyan használható a Smart Suite, az User Care mit is tesztel pontosan, vagy hogy miért "hasznos" a One Touch Stream?

    - Többen vacaknak tartják, van ennél jobb is( Ha nem használták hetekig, honnan a pékből lehet azt tudják?) + miért nem mondják meg hogy ennyi vagy kevesebb pénzért mik az egyértelműen jobbak?

    - Bár több fényképen is látszik a hátlap belülről, nem derül ki egyértelműen, hogy 2sim+sd-t fogad, vagy 2. foglalat "hibrid, vagy ez vagy az megy bele?

    Kíváncsi lennék hosszabb távú tapasztalatokra.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák