Hirdetés

  • Nem gyárt több LCD tévépanelt a Sharp

    ph A cég bezárja utolsó, Sakaiban található üzemét, amivel egy korszak ér véget.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    válasz Legendd #40 üzenetére

    Egy kérdés: miért írod a második oldal harmadik bekezdésének a végén, hogy a bal oldalán van a bekapcsoló gomb, amikor az a tetején van, bal oldalon pedig a microUSB? Mellesleg a képeken is ez látszik és egy mondattal korábban te is a tetején említed a bekapcsolót. Csak én nem értem?

    Jobboldalon a hangerőszabályzó billentyűvel találkozhatunk, felül pedig a 3,5 milliméteres jack aljzat és a képernyő feloldására szolgáló gomb párosa helyezkedik el. Balra került a bekapcsológomb, ami egyrészt furcsa, másrészt nem okos döntés, bár a balkezesek most dörzsölhetik a tenyerüket.

    A második oldal elején szintén van egy torz mondat: A megfelelően lekerekített az élek miatt kézben a masina tartás esetén is kényelmes ...

    Az oké, hogy egy-két hiba becsúszik, de utólag sem javítod ki?

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák