Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BrianDK

    tag

    Hm...mmmmm...
    Ma megfogdostam egy kicsit a készüléket a MM-ban. Persze ez nem ugyanaz, mint amikor az ember tartósan fogja, mert a sajátja. Szóval nekem tetszett. Fogásra, méretre igen komoly telefon képét mutatja. Megkértem őket, hogy kapcsolják ki a zárat benne, így rövid várakozás után a menüt is megnézegettem. Nekem ugyebár egy SE Live with Walkman telefonom van, de meg kell mondjam, ilyen képernyő méret mellett éppen csak hasonló hardverrel ez azért szép teljesítmény.
    Szóval, ha a 997D mégis túl sok pénzért jelenne meg a közeljövőben, akkor szívesen választom ezt a következő telefonomnak.
    Nekem tetszett és persze a Mobilarénás srácok :R "Ajánlott" plecsnije is egy jó ajánlás a számomra!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 7, Redmi Note 9

  • BrianDK

    tag

    válasz marconixx #118 üzenetére

    Örülök az ilyen bejegyzéseknek, ezek egy kicsit mindig megerősítenek, hogy nem gondolom rosszul, amikor úgy gondolom, hogy ez volna a #2-es telefon a képzeletbeli listán...
    Még megvárom, amíg a nagytesó a boltokba kerül, meglátjuk milyen áron nyomják - meg megvárom novembert, mert a pénz addigra áll össze - és akkor eldöntöm, melyik legyen. A Wifi, vagy a kamera számomra huszadrangú kérdés. Persze én sem viszem mindenhová a digitális gépet otthonról, de az elvileg kamerában menő Sony Ericsson telefonom is csinált már mérhetetlenül ótvar képet, akkor az ember mit várjon egy olyan gyártótól, amelyik nem a kamerára hegyezi ki a mobil gyártását.

    iPhone 7, Redmi Note 9

  • BrianDK

    tag

    válasz tothszi #129 üzenetére

    Media Markt-ban is kapható, meg pár GSM cég hirdeti. www.arukereso.hu is tud segíteni, ha kell.

    iPhone 7, Redmi Note 9

  • BrianDK

    tag

    válasz club1 #120 üzenetére

    Igazad van, nem huszadrangú, rosszul fogalmaztam. Úgy, hogy korlátlan adatforgalmat bonyolítok a Telenor hálózatán, úgy tudok élni Wifi nélkül is, persze ahol tudom Wifi-vel oldom meg a dolgokat. De történt már olyan kis hazánkban, hogy 3G/HSDPA hálózaton gyorsabban ment a komm. mint WIFIn... Szóval azt hiszem ezért írtam azt, amit.
    Még gondolkodom, hogy mi legyen a végén, mert szimpatikus telefon, az ára is jó, de ha összejön a pénz a nagytesó 997D-re, akkor azért azt választom majd...

    iPhone 7, Redmi Note 9

  • BrianDK

    tag

    T. Júzerek! Volna egy kardinális kérdésem - mert így november felé haladva számolgatok és nem biztos, hogy telik a 997D-re...
    Nálam két telefon van jelenleg (magán + céges). A magántelefon okos, kihasználom mindenét (SE Live WW), és megfelelő a processzor, RAM és minden egyéb nagyon jó, csak hát a kijelzője kicsit kicsi - erre volt pénzem anno - navigálok, netezek mobilneten, WLANon, abba írok jegyzetet, ha kell stb. stb.
    A cégesem a munkaidőmben használatos. Én is hívok, engem is hívnak (nagyon sokan, nagyon sokat). Viszont minden egyéb esetben át van irányítva az éppen szolgálatos kollégára (ügyeleti rendszerben dolgozom, de amikor dolgozom akkor sokat, ehhez kell a céges). Amikor nem dolgozom én ugyan szoktam hívni rajta, de engem az átirányítás miatt nem hívnak, tehát épp ki is lehet kapcsolva.
    Ha így használom - tehát csak arra az időre kapcsolom be, amikor én intézek róla hívást - akkor megfelelő a térerő és a sávszélesség a netes kártyán? Megfelelő ebben az esetben telefon sebessége (úgy általánosságban, az alkalmazások gyorsan töltődnek-e be, mennyire kezeli gyorsan a dolgokat stb.)? Összehasonlítva egy Xperia (egykártyás) telefonnal - ha valakinek volt vagy van ilyen - a sebessége milyen?
    Mert ha azt mondjátok, hogy rendben van, akkor elméletileg elég lenne nekem a 993 is, mert bár nagyon örülnék a kétmagos hardvernek - mert néhány hardver igényes alkalmazásomnak kéne - a pénzmag lehet, hogy nem jön össze, viszont jó lenne egyszerűsíteni a dolgaimon és egy korrekt telefont a magaménak tudni.

    iPhone 7, Redmi Note 9

Új hozzászólás Aktív témák