Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eXtase

    tag

    Sziasztok, egy kis segítséget kérnék!

    Van egy alcatel 993d készülékem, amivel különösebb gondom nincs. Eredeti szoftver van rajta a kezdetektől amit nem frissítettem eddig még soha, és nem tapasztalok semmilyen anomáliát a használat közben. Viszont a 992d apróbb újdonságai mint a makro fényképezés vagy a HD videó felvétel / lejátszás, SRS, stb... jó lenne ha a 993d -ben is megtalálhatóak lennének, ezért gondolkozom a cserén (993d-->992d), csak nem tudom megéri e?
    Tényleg nincs iránytű a 992d -ben? A 993d n a Sygic olyan szépen forgolódik amikor én is egy helyben forgolódom :) magyarul működik az iránytűje... GPS minden ügyeskedés nélkül legfeljebb 30 - 40 mp alatt talál jelet, nevekhez sim-et tudok párosítani, nincs fagyás, napi használat vegyes de akár 3-4 napot is kibír nálam (kezdetben sem nyomkodtam többet, de akkor 1 napokat bírt, majd lassan egyre többet valahogy... :) ) RAM-ból is 164Mb szabad...
    Csak a fent említett dolgok hiányoznának belőle + a 2 mag nem tudom, hogy mennyivel dobná meg a teló sebességét ill. csökkentené az akku üzemidejét.

    Egy szóval szerintetek megéri lecserélni a 993d -t 992d -re?
    Előre is köszönöm a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák