Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANDROID???

    addikt

    válasz gabcsdeath #3010 üzenetére

    Na most komolyan, van itt szó root-ról , akár Romolásról, más okosságokról?
    Mindig azok írnak, akiknek baja van a készülékkel, és a szervizeléssel, akkor legalább tudják azok akik azonos problémával küzdenek, hogy melyikre van értelme cserélni.
    Az Alca megint kitett magáért, és adott egy frissítést, gondolom Te is látod, ha nem akkor az csak azért van, mert nem hogy frissítést nem csinálnak, hanem mert a forráskódot sem adják ki, nehogy náluk jobban hozzáértő megtegye a megtehetőt...

  • Atom Maki

    tag

    válasz gabcsdeath #3010 üzenetére

    Nekem semmi problémám nem volt a készülékkel tavaly novembertől egészen idén májusig. Nem szoktam játszani a telefonon, és semmilyen, a hardvert komolyabban igénybe vevő alkalmazást sem szoktam használni. Ahogy kezdett melegedni az időjárás, úgy jöttek elő az érintőkijelző problémái, (vagy valamelyik másik alkatrészé, ami végül is az érintőkijelző működésére volt hatással). Egyértelműen a készülék melegedése okozta a gondokat, és az mindegy volt, hogy belülről melegedett, vagy külső hő hatására. Amikor már a normál használatot is akadályozta ez a probléma, akkor kezdett igazából idegesítő lenni a történet egy közel fél éves készüléknél. Sajnáltam a dolgot nagyon, mert maga a készülék szép, dizájnos és amire nekem kell egy okostelefon, arra megfelelt. Nekem tökéletesen jó lett volna egy másik, hibátlanul működő példány, de ugye időközben ez a típus kivezetésre került a T-nél, ezért kényszerpályára kerültem, mást kellett választanom helyette. Ami egyébként azért gáz, mert nem biztos, hogy ugyanolyan tudású készüléket választhatsz csereként, mint amit leadtál. És ez a legdühítőbb ez egészben.
    Szóval akinek a készüléke ugyanezzel a javíthatatlan hibával küszködik, az most már csak másik típusra történő cserében bízhat. Ezért nem árt, ha tisztában van a feltételekkel és az eljárással, annak tapasztalataival. Amíg az Idol S benne van a kisker árlistában, addig elég egyértelmű a történet: az Idol S árával megegyező értékű készüléket választhat, vagy annál olcsóbbat. Kérdés, hogy mi lesz akkor, ha már az Idol S sem szerepel a kínálatban.
    Én azt tudom javasolni, hogy akinek a készülékében az értesítési sáv önálló életet él (értsd úgy, hogy időnként lejön magától), akkor az kezdje el a gariztatását, mert az nem fog megjavulni.

    Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

Új hozzászólás Aktív témák