Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OrLiX

    tag

    válasz Zyelor #2883 üzenetére

    Amire én cseréltem, az egy Samsung G. Express.
    Kijelző felbontása: 480 x 800 pixel (207 ppi), míg az
    IDOL S felbontása: 1280 x 720 pixel (312 ppi)
    De nem pixeles. :-) Nekem elég lesz ekkora felbontás is.
    Egy HD film is gyönyörűen néz ki rajta.

    Az Express kijelzője 4,5", de nem tűnik fel annak a 0,2"-nak a hiánya az IDOL után.
    Ha jól számolom, akkor 3-4mm-rel alacsonyabb és kb. 4mm-rel keskenyebb a fizikai mérete.

    Grafikus chip (Adreno 305), memória mérete (1Gb) ugyanaz.
    LTE van mindkettőben, Expressben NFC is.

    Express kamerája "csak" 5Mpixel, és videót is csak 720p-ben vesz fel, de szerintem jobb, mint az
    IDOL. (Lehet én voltam a tudatlan, de a folyamatos autófókuszt nem tudtam kikapcsolni felvétel közben, ami kicsit idegesítő volt.)

    Ja meg Expressen még Android 4.1.2 van, de ígértek rá KitKat-et.

    Mióta nyüstölöm, (3. nap) kezdem megszeretni.
    Vannak hülyeségei, pl. az SD kártyát külső SD-nek nevezi, és nem lehet alkalmazásadatokat átpakolni ROOT nélkül. Marad a belső SD, ami 4,5Gb.
    A wifijével, vagy a routeremmel van még valami, mert látszólag van kapcsolat, de néha mégis megáll a másolás például.

    Nem melegszik annyira, és mintha tényleg jobban bírná az akksija.

    Nem akarok senkit rábeszélni, de (a jelenlegi T-s kínálatból) szerintem egy vállalható telefon, ha hasonló helyzetbe kerültök, mint én és cserekészüléket kell választanotok.

    Az új telefonnal természetesen újraindul a garancia.

    ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

  • ANDROID???

    addikt

    válasz Zyelor #2883 üzenetére

    Abban az esetben, ha a választékból +5000ig nem találsz, és megismétlem nem fogysz csak gyengébbet, akkor visszaveszik papíron. Ezesetben helyben le kell vásárolni az összeget és csaphatsz hozzá amennyit szertnél új hűséggel vehetsz jobbat. Ez a lehetőség még a sima cserén kívül.

    OrLix: az jó, hogy neked tetszik az az expressz, nyugodtan nyugtasd magad (én is ezt tenném a helyedben), de az expressz kijelzője tök más, amoled kis felbontással, van különbség rendesen, jóval kisebb is, de hát kunek mi...
    Nekem az expresszt akarták eladni a tben amikor ezt vegtem, azon az áron amennyi ennek a Webshop ára volt akkor, teszem hozzá hogy kb 15e volt drágább a bolti és a Webshop ára is az exprwssznek mint az idol s-nek.
    Nem tudom mi lehetett az oka hogy azt akarták rámsózni, de eddig nem bánom remélem később sem figom. Csak azért gondolkodtam ott a személyes átvételnél az rxpresszen, mert azt olcsóbban kaphattam volna, semmi más...
    Ja a gar alap, hogy újra kell induljon tök más orig tel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák