Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyiGo

    aktív tag

    válasz torma1981 #992 üzenetére

    Német Xears fülest használok korábban sennheiser cx95 ös t ami sokkal gyengébben szól t:-). Nagyon igényes darab nagyon jól szól itt vettem a fórumin néhány éve,. A telefon időszak előtt iaudio 7 mp3 lejátszóval használtam a füleset. Ami hifi emberkék szerint egy nagyon tuti kombó. Szerintrm is nagyon tisztán és csillogóan szólt. Sajna olyan telefonom még nem vlt ami azt a minőséget hozta volna. Összehasonlítva ezt az iphonennal az iaudioval és ray el azt gonondolom hogy nincs kirívó visszássága az alcatelnek viszont nem is olyan jó. Állítom hogy az emberek többsége nem hallja ezeket a külömbségeket. Nekem a sonyericsson a zsánerem a player proval gaakorlatilag kenterbeverte az itunes-t vagy ezt, és hát méllyeit tekintve az iaudiot is :-)
    Nah de alcatel:rosszul bánik a gyengébb tömörítésű mp3akkal. Most hogy rákérdeztél leraktam egymás mellé a két készüléket és ahogy írom ezt a posztot egyre rosszabbul érzem magam a kérdés tekintetében :-D tudod ezek nagyon szubjektív témák. Az alcatelnél biteket hallok a raynél zenét hallok . :-D az mp3formátum önmagában kompromisszum de elég éles a külömbség számomra. De mondom, ha apámnak vagy egy haveromnak mutatnám a kettőt sztem nem mondanák meg hogy két különböző készülékből hallják a zrnét. :-d
    Van wgy ilyendigitális tölcsér hanghatás, ami nem tudom mit jelent csak ez fogalmazódott meg bennem, ami egyértelmű külömbség hogy a gyenge tömörítésű mély hangzásnál kicsit mintha recsegősebb lenne az alcatel. Még az is lehet hogy egy hifi fülű ember azt mondaná hpgy az alcatel pontosabban precizebben nyomja a sony ray meg össszemos :-D nemtom. nekem a ray sokkal jobban tetszik, az iphonra meg nibcs türelmem zenétpakolni :-D de valszeg azis jobban szól mint az alcatel :-)
    A fehérzaj azonos erősségű mindenesetre.

Új hozzászólás Aktív témák