Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csonor

    tag

    válasz bab1987 #5464 üzenetére

    Ok
    Külső sd kell !!!
    Magyar nyelv nincs !!!
    Nekem Telenoros a teló és működik a hálózat unlock nélkül, a többi szolgáltatóval nem tudom mi a helyzet.
    Először töltsd le ezeket.
    Bontsd ki a twrp 4.4.2 zip-t és indítsd el az AdbDriverInstall.exe-t. Válaszd ki az eszközt és ha nincs pipa akkor nyomd meg az installt.
    Ha ez jó akkor kapcsold ki a telefont majd indítsd el fastbootban (bekacsoló gomb + hangerő le, addig tartsd ameddig nem jelenik meg az alcatel idol 2s felirat, majd engedd el). Ha jól csináltad akkor itt meg kell állnia.
    Most dugd be az usb kábelt és indítsd el a TWRP recovery install.cmd-t. Ha jól csináltad akkor el kezdi bootoloni a rendszert.
    Kapcsold ki és indítsd el TWRP-ben (bekapcsoló + hangerő fel).
    Ajánlom, hogy backupold le a gyári os-t a KÜLSŐ SD-RE (sőt kell is, mert később szükség lesz rá).
    Én ilyenkor csaltam, mert nem látta recovery menu azt a backupot ami a TWRP.zip-ben van.
    Bontsd ki gépre a TWRP.zip-t.
    Vedd ki az sd-t a telefonból és másold át a gépre a backupot. Twrp\Backups mappában van egy ehhez hasonló szám: 8a17b481 (valószínűleg nem ez lesz), erre kell átnevezni a twrp.zip-ben található mappát (53deb6fa).
    Az átnevezett mappát kell átmásolni az sd-re a twrp\backups mappába (persze a gyári backupot szedd le a telefonról előtte) és rakd vissza az sd-t a telefonba, majd indíts újra a recoveryt (reboot->reboot recovery).
    Ha gépen van a gyári backup akkor factory reset (Wipe menüben van és elhúzod a kék kört).
    Menj a recovery menube és válaszd ki a külső sd-t, ha jól csináltad akkor látnod kell egy backupot, ha ott van akkor nyomj rá, végigmegy és kész.
    Ez egy kanadai idol 2s (6050 a(nem y))teljesen gyári 4.4.2-je.
    Remélem érthető volt, ha bármi probléma van nyugodtan írj!

    Ui.:Az előző hsz.-nál véletlen megnyomtam az ok-t, a további szerkesztésem meghaladta a szerkesztési időkorlátot.

    csonor

Új hozzászólás Aktív témák