Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hatvan9

    senior tag

    Szevasztok srácok!
    Beszereztem a minap egy ilyen készüléket és óriásit csalódtam. :Y
    De nagyon pozitívan. :Y :C
    Sok készülékkel van/volt tapasztalatom i4s, galaxy széria, htc -k.
    De ezen az Alcatel -en fennakadtam. :Y Muszáj, nem szó nélkül hagynom. :K

    Gyorsan leírom eddig mik az észrevételeim, tapasztalataim.
    Elsőként a visszafogott nem szögletes de nem is szappan forma ami szerintem nagyon jó, amikor kézbe vettem a hátlap egészen minőségi érzést adott, enyhén gumírozott de nem úgy mint a htc desire -nél hogy radírként lekopik, hanem pont tökéletesen.Egy SGS2 vagy egy blade hátlapja abszolút kuka ehhez képest.Az Eleje: Teljesen fémes érzést add a keret, elvileg pedig műanyag de ha nagyon sokáig vizsgálom sem veszem észre hogy tényleg az. Az SGS1 műanyag kerete ehhez képest hulladék.
    Kijelző:A színek nagyon szépek, a méret pont olyan nagy mint az SGS2 -é, az élessége közepes még épp jó, itt az SGS2 picit! nem sokkal! jobb.(De azért a Skate -nél élesebb)
    Kezelő felület meg irtózatosan, embertelen jó, a bill kényelmes számos beállítást tartalmaz(kb. 3x annyi mint az SGS2 -é) a kezelőfelület élménye és testre szabhatósága és kinézete sokkal-sokkal jobb mint a touchwiz, megkockáztatom nekem a sense -nél is sokkal jobban teszik, nagyon visszafogottak de látványosak az ikonok látszik hogy igényes munka, nem úgy mint a touchwiz vagy lg ui.
    Aksiról még nincs infom azon kívül hogy 1500 mAh -as.Sebességen is meglepődtem igaz csak 1 mag, viszont Snapdragon, v7 alapú és 1,4Ghz -es, kb így megy az Arc S -ben is.
    Pozitív dolog amit nem értek:

    Egyrészt ledöbbentett az az ára. :Y
    Kártyás Dominó csomagban, 49.491 :Y :Y :Y
    A másik jelenlegi készülékem egy iPhone 4 8GB, ugyanígy kártyás Dominóval 159.990.

    Amitől másrészt ledöbbentem: hogy a fenébe nincs elterjedve ez a marha jó készülék?
    A ronda szutyok ZTE -k ehez képest konténerbe való sittek.(bocs zte tulajok) :B

    Bocs a sokk smile miatt, nagyon bezsongtam erre a készülékre.( :DDD )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák