Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyrg

    aktív tag

    válasz BotaN #1864 üzenetére

    Na vagyok! :DD

    Szóval! Jól mondod, hogy rakd fel a Recovery Managert és azt a .img állományt, az SD kártyára, de utána a Recovery managerben menj a 3. fülre (Recovery) aztán Install Recovery, itt rámész a recovery-clockwork-4.....img-re ekkor installálja tulajdonképp a progi menüjét, mivel ez az android rendszertől függetlenül indul bekapcs után.
    A Blade recovery telepítésnél ezt írják róla:"A recovery-t innentől kezdve eléred, ha a telefont a hangerő - gomb lenyomása mellett kapcsolod be. A gombokat tartsd nyomva egészen addig, amíg a recovery bejön." Ezt még nem próbáltam, de ha nincs recovery akkor tudomásom szerint RESETEL a teló! :Y
    De ha megy a dolog akkor egy kifingott telót is bármikor installhatsz mert nem kell hozzá android. Ezt a mindenki által belinkelt stock romot letöltöd aztán rárakod az sd kártyára, és ezt a recovery-vel, (már ha ezzel indítottad el nem az androiddal) tudod rávarázsolni a telóra!

    Én most ezt használom és nekem tetszik, alapból kicsit másabb appok is voltak, a kedvencemet megosztom: Battery Saver lehet benne kill taskozni! :R
    (bár nem biztos, hogy ez nálatok menni fog, kíváncsi vagyok rá!)

    [ Szerkesztve ]

    Megvenni és megszerelni...

Új hozzászólás Aktív témák