Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Elliotdr #18426 üzenetére

    recoveryből telepítetted fel a Superuser-3.0.7-efghi-signed.zipet és úgy nem volt root?
    Azért kérdem, mert 1 napig én is használtam ezt a gyári verziót, simán mentek a root joggal rendelkező programok, és írtam, hogy stabilnak is tűnt, de tegnap tettem egy próbát a gulyuk féle utolsó rommal és dettó ugyanaz a stabilitás, csak alapból kipucolt rendszer, root, stb.

    Gabelogen:

    [2.3.4 root]

    Kibontod és kapsz egy mappát.
    1. A mappából másold át a a telefon gyökerébe a Superuser_3.0.7_efghi_signed.zip.
    2. telefon kikapcs, majd fastboot módba indítod = hangerőszabályzó le + bal oldalsó kapacitív gomb (menü) + bekapcs gomb egyszerre történő megnyomásával 5-10 másodpercig. Ha jól csináltad akkor rezzeg egy hosszat és fekete képernyő, de nem jön az android - ha igen, akkor újra kikapcs és előről, mert nem sikerült. Na ha megvan, akkor telefont rádugod a pc-re.
    3. Lehet, hogy telepít még egy drivert a meglévők mellé ha még így nem volt rádugva a számítógépre. - Ezt várd meg és most Total Commanderben keresd meg a mappát, amit kibontottál, majd az alsó keresőbe(total commanderben) írd be, hogy cmd [enter] (nyílik egy parancssor)
    4.A megnyitott parancssorba írd be ezt: fastboot flash recovery recovery.img [enter] - elvileg kiír valami olyasmit, hogy sending recovery, writing recovery és eltünik az ablak.
    5. A telefont ezután lehúzod a gépről, majd akksi ki-be.
    6. Eléindítod a telefont hangerő fel+ bekapcs gombbal, mikor bejön a dobozos-nyilas kép, akkor röviden nyomj egy bekapcs. gombot ...ha nem jön be a recovery, akkor akksi ki-be mégegyszer és addig probélkozol, amíg nem sikerül.
    7. Ha megvan akkor recoveryben lesz egy olyan lehetőség hogy install zip from sd card - ezt kiválasztod és betallózod a korábban az sd kártyára másolt Superuser_3.0.7_efghi_signed.zip -et. Itt a sok no és az egy hosszú installból-ezt kiválasztod - végez a folyamattal, kiírja hogy Install finished. Visszalépsz a főmenübe és kiválasztod a reboot system-et - ha bejőn akkor elvileg a programok között ott figyel a superuser - tehát rootolt a telód.

    Mondom, nálam így ezzel tegnap előtt ment fel és minden müködött.

    [ Szerkesztve ]

    "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

Új hozzászólás Aktív témák