Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeti78

    senior tag

    válasz Nara19 #2677 üzenetére

    A Blade is megfontolandó szerintem! Nem csak a kijelző miatt, hanem a főzött romok tömkelege és a fantasztikus magyar support miatt. Annyiféle CM és más hazai készítők romjai közül lehet válogatni, hogy az már túlzás is.... :DDD

    [link]

    [link]

    Az aksi és az üzemidő szempontjából szerintem nem beszélhetünk nagy különbségekről, mindkettőt lehet a nap végén töltőre akasztani, ha használod is. Pár óra differencia pedig nem mérvadó.....
    Ami még nagyon sokat dob a latba, hogy a rendelkezésre álló memóriát át lehet particionálni, hála a Mestereknek! Például indokolatlanul nagy a system-nek fenntartott hely, vagy a cache-nek is. Így kb. 300MB. áll rendelkezésre az appoknak. Nincs hosszas szenvedés az app2sd-vel vagy más hasonló appokkal.... A root egy gombnyomás ( lásd például vitruvius szenvedését....:D ), minden művelethez érthető, szájbarágós magyar leírás, stb.... Ne értsetek félre, az OT jó kis telefon, teszteltem én is, de ilyen támogatottsága valószínűleg nem lesz. Ha valakinek az általam leírtak fontosak, az ZTE-t vegyen.

    Nem akarok vitát kezdeményezni, és nem leszólni akarom az Alcatelt, mert ennyi pénzért ajándék! Csak a véleményemet írtam le! :)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

Új hozzászólás Aktív témák