Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rycki

    csendes tag

    válasz rudi #12 üzenetére

    A Smanos szép és (mondanám hogy) jó... DE azt tegyük hozzá hogy ez csak az európai neve és csájnában csinálják Chuango Security Technology néven.
    2 éve voltam kint Essenbe biztonságtechnikai kiállításon és ott láttam meg, felvettem a kapcsolatot az Európai disztribútorral, hogy lennék a Magyarországi viszonteladó. Kértek üzleti tervet stb stb. El lett küldve.
    Aztán egy másik cég kapta meg, akik azóta elrejtették az oldaluk legeldugottabb részére és szarnak rá...
    Időközben tovább olvasgatta a tudását, kiderítettem hogy a Smanos soha nem fogja megkapni a MABISZ minősítést, mert nincs rajta 230V-os visszajelző a központi kezelő egységeken.
    Azokat a kommunikációs formákat nem tudja ami mondjuk egy távfelügyelet bekötéséhez szükséges.
    Így ha valaki ennyit elkölt egy riasztó rendszernek látszó tárgyra és nem tudja esetlegesen belevenni a lakásbiztosításba akkor az kicsit kellemetlen. :C
    Szóval csak azért, hogy húú szép húú dezájnos ezért kiadni 100+e ft-ot, akkor már inkább olyan ami tényleg MABISZ által is minősített és tényleg egy riasztórendszer. :U

Új hozzászólás Aktív témák