Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz bolcsodal #678 üzenetére

    Huh, bocs a késői válaszért!
    Többnyire igen, bár symphonic és black metalhoz nem a legjobb, és az erősebben tömörített MP3-ak minőségének hiánya is hallható vele... bár ez inkább pozitívum.
    A mikrofon helye nem szerencsés, de jobb minőségű, mint egy átlag 5-10.000 Ft-os mini headseté. Na te meg sztereóban hallod, amit mondanak, tehát hívó oldalon nincs gond. :)
    Az akku is jól bírja, 6 órás zenehallgatást biztosan, aztán az enyém van vagy... két éves, kb... már nem is tudom, annyi biztos.
    De az összerakás hagy némi kívánnivalót maga után, nekem simán letört az egyik oldalon a burkolat. Visszaragasztottam, feketére színeztem alkoholos filccel, nem feltűnő és működik, azóta stabil. A miniUSB takarója viszont lehetne jobb. Egy kis gumilap, amit vagy vissza tudsz rakni a helyére, vagy nem, de egy idő után deformálódik és már csak lifeg a helyén. Takarja valamennyire a portot, de egy kemény műanyag jobb lett volna.
    Mindenesetre ennyi pénzt szerintem bőven megért. Most amúgy drágább, én még 8000 Ft alatt vettem.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák