Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Aki esetleg még használná ezt a jószágot és szeretne kísérletezni egyedi ROM-okkal, az ezen az oldalon talál párat. 4.0.3 és 4.0.4 Androidokra épülnek. Sajnos az oldal francia, így aki nem beszéli a nyelvet, rá fog kényszerülni egy Google fordítóra.
    Persze szükséges hozzá a CWM recovery, másképp nem telepíthetők.
    Én az Acer Next 2 v12 nevű ROM-ot telepítettem. Egy furcsaság benne, hogy az sdcard és a sdcard2 fel van benne cserélve, így a microSD-t használja belső tárként és a belső tárat külsőként. Elég fura. Titanium Backapból visszaállítva a programokat néhánynak ez gond lehet elsőre, át kell őket állítani, ha valamelyik használta valamelyik mappát. Azután működik rendesen, nem tapasztaltam egyéb problémát emiatt.
    Van pár apróság benne, mint az akku százalékos kijelzése, ami elég hasznos, nem kell még egy külön programmal megjeleníttetni plusz egy ikont az állapotsávon.
    Hiányoznak belőle az Acer programok, pár Google program és a Facebook (utóbbit nem bánom). A Google Play persze lehúzza a hiányzó Google programokat egyből, ha azok telepítve voltak korábban.
    Csináltam pár képernyőképet, a hozzáadott programokról is.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák