Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    GoodSpeed Akkor a 9 is ugyanaz lesz, mint a 8.1 - azaz nem lesz egy teljesen új rendszer, inkább a 8.1 továbbfejlsztése. Eredetileg arról volt szó, hogy az a startmenü a 8.1 update 1 után, egy későbbi frissítésben lesz, tehát még a 8.1 menüje lesz. :U [link]  [link]

    King Unique Oké, tegyük fel, hogy a Classic Shell-el megoldható, hogy soha az életben ne lássam a metro felületet, és annak semmilyen alkotórészét. De ebben 100% biztos vagy? Frissítéskor sem? Tudnál feltenni egy képet arról a számológépről, amit a 8-hoz kaptál? Kiváncsi vagyok, hogy néz ki. Metros, vagy normál ablakos, mint a 7-ben?
    Szerintem te a kipróbálásos dolgot eltúlzod. Ugyanis az OS egy vizuálisan megjelenő, követhető dolog. Minden tulajdonságáról úgy kapsz információt, hogy látod. Még arról is, hogy milyen gyorsan csinál meg valamit - ha nem látnád, fogalmad sem lenne róla. De látod, mikor végzett. (most hagyjuk a rendszerhangokat, én nem használom) Látod az effektjeit, látod hogy néz ki, mit hogyan csinál, stb. De ha te másképp gondolod, akkor áruld már el, hogy konkrétan mi illetve milyen típusú lenne az az információ, amit nem adhat meg nekem, ha videón nézem meg a 8.1 működését, használatát? Mit nem tudhatok meg abból? Most rá fogsz jönni, hogy nincs ilyen. Vagy ha van, akkor jó lenne írnod valamit. :D

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák