Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #19617792 #5 üzenetére

    A Vistánál például áttetsző volt a tálca is és a megnyitott program ablaka is, ha az nem teljes méretű volt. Ha átváltottál a teljes képernyőre, akkor a tálca és az alkalmazás ablaka is elvesztette ezen tulajdonságát. Aztán jött a Windows 7 és mindenképpen "üveges volt", és eleinte emlékszem kifejezetten zavart, a Vistátét tartottam jónak, mert ha teljes képernyőn böngészek, ne legyen már teljesen áttetsző mert szokatlan... Kis idő után teljesen hozzászoktam.

    (#1) CyberJedi, (#7) Tomcat :R

    (#6) bacsis: Köszi :R Csak ilyen speciális kerülő mód van, amit fentebb említettek. Ha egyéb Vistásításra is gondolnál, mint például a SuperBar tálcagombjainak klasszikussá tétele, azaz, hogy megjelenjen az ikon mellett a név is, ugyanúgy kell csinálni mint a Windows 7 esetében, és kb olyan ronda is :DDD

    (#19) Zotya84: csak az aktuális helyzetet ismertettem :)

    (#21) VIC20: Korábbi hozzászólásomból: "Egyébként a Windows 8 fejlesztésének korai szakaszában még arról volt szó, hogy két féle start menü lesz, és annak megfelelően dönti el a rendszer hogy melyik lesz az alapértelmezett, hogy milyen eszközre települ. Aztán ez nem így lett."

Új hozzászólás Aktív témák