Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Feleségem egy Jiayu F1 készüléket használt. 4", 3 magos MTK6572-es proci, 512MB RAM. Sajnos sikerült dinamikus kapcsolatba hoznia a talajjal pár alkalommal, így a kamerája elszállt. Bár ő használta volna tovább, de pár alkalommal (pl mikor nekem ment el boltba, és el akarta küldeni a vásárolandó termék fényképét) nagyon hiányzott a kamera, ezért egy Sony Xperia E1 került képbe, mivel nagyon tetszett neki a külseje.
    4 napja használja a telefont, de ma megrendeltem az új készülékét, hétfőn hozza a futár. Hiába van benne egy MSM8210-es dual core proci, valamint 512MB RAM, ami alapján azt feltételeztük, hogy ugyanazt fogja nyújtani az E1, mint az F1, a Sony - nem tudom szebben megfogalmazni - egy használhatatlan tehénlepény. 4.3-mal használtuk először, lassú volt. Jött a jelzés, hogy van 4.4, felraktuk, még lassabb lett. Két negatív rekord: Gmail levél ikonra kattintva 18,8mp míg megnyitotta, telefon ikonra kattintva 7,4mp, míg megnyitotta. Jiayu F1-nél nem voltak ilyen lassulások.

    Ez a legutóbbi példa, de voltak más negatív élményeim is. Ezek után nem csodálkozom, hogy a Sony ott tart, ahol, pedig a kínai mobilok előtt a Sony volt a nagy kedvencem, így a családomat is arra állítottam rá anno. most már csak egy embernek van Sony készüléke, mert az utódokban mind csalódtak.
    Anno az X10 volt az utoljára hosszú távon használt mobilom tőlük, az 3 hónapig szolgált engem (az Arc S csak másfél hetet volt nálam), azóta nem volt nálunk Sony tartósabban, így ez az E1 a kategóriájában nagy csalódás volt.

    A kínaiakhoz kapcsolódva főként AS-nek címezve: Feleségemet megkérdeztem, melyiket szeretné most: Jiayu G2F vagy Samsung Ace 4. Megnézte a tech spec-et, majd a teszteket. Először a kínait akarta, aztán végül azért lett az Ace 4, mert annál a Telenor kihozza hétfőn, a Jiayu pedig egy hónap lenne. Szíve szerint a kínait vette volna inkább.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz janeszgol #46 üzenetére

    Gondolom egyértelmű olvasva a hsz-t, hogy elgépelés történt. :U

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz babkukta #78 üzenetére

    Azt nem vetted az eszmefuttatás során számításba, hogy a HTC-nek nincs olyan lehetősége, hogy leválasztja a mobilkészülékek gyártását a profitot hozó törzsről, mivel ott ez a fő profil.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák