Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz gabancs #40 üzenetére

    "Én nem használom szerencsére, de azt látom, hogy a különböző kódokat egy könyvből lesik ki. "

    kódokat? Milyen kódokat? milyen könyvből?
    Az még az SAP R/1 lehetett talán :) Nem kell semmiféle kódokat kilesni, minden ott van az ember előtt, akár standard SAP menüből, akár user menüből, akár Favorites-ból.. Persze előbb utóbb ugyis az ember fejében lesz egy halom tranzakciókód, mert azért még mindig az e leggyorsabb elérése a tranzakcióknak, de a kevésbé "virtuóz felhasználóknak is rengeteg lehetősége van.

    Az ilyen könyvből kódlesős dolog nem feltétlenül a SAP hibája :) Persze sokféle felhasználóval hozott engem is össze a sors az évek során, tudnék mesélni én is sokat, de nem offolom szét a topicot...

    "Az SAP-hoz bele se tudnék kezdeni."

    Akkor más ERP-hez sem. Ha semmi közöd a vállalatirányításhoz, ügyvitelhez, logisztikához, számvitelhez, kontrollinghoz, adatbázisokhoz, stb..., akkor ez természetes. De ez nem a szoftver problémája, csak épp valszleg távoli terület a szakmádtól Én is sűrűn pislognék, ha azt mondaná valaki, hogy tervezzek meg autocad-ben mondjuk egy kuplungot , vagy egy hétvégi házat, de nem azért mert a adott szoftver túl bonyolult számomra, hiszen azt sem tudom, hogy mit és hogyan kéne vele csinálni, és hogy hogy fogjak hozzá :) Felőlem rakhatnak elém akármilyen szoftvert...

Új hozzászólás Aktív témák