Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    Nagyon érdekes volt a cikk, és nagyon örülök, hogy a máshonnan elérhető, összecsipegethető infókat ilyen szépen összeszedett cikk keretein belül olvashattam, sok újdonsággal fűszerezve.
    Le a kalappal! :R Jó volt egy kicsit "a jövőbe látni".

    Én is úgy érzem, hogy az oldalon a helye az ilyen cikkeknek is, a nagyvállalatoknál is zajlik az élet ugyebár ;)

    (#1) jacis:
    Egy üzletembernek, céges dolgozónak az Angry Birds játéktesztek, meg a huszadik belépőszintű Samsung (vagy Hello Kitty) telefon tesztje tűnik érdektelennek, mégsem zúgolódunk, hogy miért jelenik meg ilyen az oldalon :B
    Vedd úgy, hogy most kicsit az "irodai" rétegnek kedveztek. Ettől csak sokszínűbb lesz az oldal.

    (#9) vicze1:
    Higgy nekem, még mindig jobb, ha SAP-t kell használnod (mi cégünknél is ez megy, 5 éve dolgozom SAP-ban) mint ha a szintúgy a cégnél dolgozó "informatikusok" "tooljait" kellene használnod.
    És amikor már azt hiszed, nincs lejjebb, akkor néha előkerül egy-két kolléga kockás füzetben vezetett nyilvántartása is. Jó az az SAP, hidd el ;)

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák