Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbi93

    senior tag

    válasz Graphics #9 üzenetére

    Igen, sajnos meg is látszik hogy a bevételük kis százalékát költik kutatás-fejlesztésre, ez egyáltalán nem büszkélkedni való hír.
    Soha ennyire bugos nem volt még az iOS és az OSX sincs fasorban a 10.7 körüli rendszerekhez képest sebességben.

  • Feri bácsi

    tag

    válasz Graphics #9 üzenetére

    "...Ami persze azért is lehet, mert nem érzem szükségesnek tovább tömni egy jól menő cég zsebét, hisz van erre elég user..."

    Ezen kiakadtam. Ezek szerint valakinek ez a szempont telefon vásárláskor. Lehet én vagyok konzervatív, de sosem úgy választottam telefont, hogy mennyire megy a gyártónak..

    "...A cikkből kitűnik az, hogy óriási hasznot zsebelnek be, de maga a cucc nem ér ennyit. A Hype adja el, és termeli a profitot jelenleg. .."

    Nem látom hol tűnik ki a cikkből. Mindenki annyi hasznot zsebel be amennyit tud. Vagy van itt valaki, aki azt hiszi, hogy más gyártó, akár a Samsung nem akarna ekkora hasznot bezsebelni?

    A hype bármit is csak ideig-óráig tud eladni...ha a termék szar, ilyen ütemű fejlődés és konkurencia mellett hamar megbukik. Ebből nekem az jön le , hogy a termék (is) kiemelkedő. megint abból indulsz ki, hogy Magyarországon az iPhone bizonyos mértékben státusz szimbólum, vagy legalábbis sokan ezt gondolják.

    Egy hónapja akartam venni telefont a t...-nál és az S6 drágább volt ugyanabban a csomagban mint az iPhone6. Na akkor a Samsungnak - mivel mindent magának gyárt - mekkora haszna van a telefonokon???
    Ja.., hogy nem sok? Hát akkor nem az Apple-nél van a gond szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák