Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Воланд #66 üzenetére

    +(#67) jacis
    Utolsó hírek amiket olvastam róla azok arról szóltak, hogy elég sikeres.
    Lehet azóta elmaradtak az eladások a BB várakozásaitól, de megkockáztatom még így is a BB legsikeresebb terméke volt a közelmúltból.

    (#73) California1
    A szifonnál egy nagyon jó okostelefonos rendszert és alkalmazásokat kapnak a felhasználók a pénzükért, egyedi fejlesztésű, korszerű hardverrel.
    Az egy dolog, hogy a BB OS10 elfogadhatóan működik a régebbi Snapdragonokkal is, de ez egy okostelefon, appokkal bővíthető funkcionalitással, de mivel egy eléggé egzotikus rendszer, így sokszor hiányos a saját app-kínálata. Erre a BB kitalálta az androidos appok futtatását, de ahhoz meg már komolyabb hardver kéne.

    Emellett meg az a probléma, hogy lehet egy rendszer nem igényel olyan komoly hardvert, mint az android, de ha a rendszer fejlesztője gazdaságosan akarja továbbfejleszteni az OS-t akkor annak minél jobban el kell terjednie, ehhez meg az androidot kell legyűrni (az iOS szerintem túl fanatikus követőkkel rendelkezik), amihez meg vagy nagyon jó ár-érték arányú készülékekkel kéne bombázni a piacokat (mint ahogy az MS teszi, de ehhez a BB-nek szerintem nincs meg a tőkéje), és/vagy az aktuális más rendszerű csúcskészülékeket kéne felülmúlni, vagy legalábbis elérni a szintjüket kb. azonos áron. Egyik se megy nagyon BB-éknek.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák