Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz D1Rect #53 üzenetére

    Jó, akkor mondom még egyszer. Amíg nekem az jut, ami eddig is, és úgy tudok élni, ahogy eddig éltem, nem érdekel, mit csinálnak az adómmal. 1, úgysem tehetek ellene semmit, 2 nem terveztem bele ebbe az életembe a gyomorfekélyt... :N

    A kormány-ellenes emberkék nagy részéről meg az a véleményem, hogy kiabálnak új cipőért, miközben másnak még lába sincs... :( És itt nem az éppen aktuális kormányról van szó, hanem úgy általában.

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • Sinesol

    veterán

    válasz D1Rect #53 üzenetére

    Egyébként ha rendőrség sem lenne, mivel senki nem fizetné őket stb, akkor bármid is van jönne valaki és simán elvenné. Persze vehetsz fegyvert, de mindig lesz egy nagyobb kutya. :K
    Kórház sem lenne ha valami bajod van, és valószínűleg gyerekkorban meghalna sok ember mivel oltás sem lenne, egyáltalán áram sem valószínű hogy lenne, nem valószínű hogy bármilyen szolgáltatás létezne az országban...az emberek analfabéták lennének, mivel nem lenne iskola...persze csinálhatnál magániskolákat, de ki tudná kifizetni, ha mindenkit kirabolnak az országban portyázó bandák? ;]

    Egyáltalában honnan lenne pénzünk amugyis? Maximum arannyal fizethetnél, de az hamar kiáramlik az országból, azutan kb lehetetlen lenne barmit beszerezni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák