Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz Pist@bácsi #192 üzenetére

    Én arról a szerencsétlen, erőltetett és teljesen idióta párhuzamról beszélek, amivel bepróbálkoztál.
    1. Mi köze a fizetés módjához annak, hogy kinek kell a számlát adni? (nem is értem, hogy fordult meg a fejedben ez a marhaság, ebből gondoltam, hogy valakit itt nagyon hülyének nézel)
    2. Miért nem dolgoztathat akárki (akár az Uber) alvállalkozókkal?
    3. Miért kéne a helyszínen számlát adni? (főleg úgy, hogy nem is a sofőrnek fizetsz, és nem is a helyszínen: se kp-ban, se bankkártyával a gyengébbek kedvéért) Vettél már vonatjegyet vagy buszjegyet (csak hogy személyszállításnál maradjunk) a vonaton vagy buszon? Hány esetben kaptál a helyszínen számlát? Utólag kell bemenned a jegypénztárba számlát kérni.

    És az más kérdés, hogy így az Ubernek kellene kérésre utólag számlát adni, és lehetett hallani olyanok híreket, hogy ettől elzárkóznak (a sofőröknek pedig az Uber felé kellene számlázni) . Nem tudom, mi az igazság, van még egy pár tisztázatlan pont, de az olyan szándékos csúsztatások és félremagyarázások, amikkel próbálsz érvelni, semmiképpen sem használnak.

Új hozzászólás Aktív témák