Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz RaveForce #92 üzenetére

    Ebben csak az a vicc, hogy ha az X8 után az illető i4 helyett vett volna egy akkori Samsung S szériát lehet semmi baja nem lett volna vele és utána nem szarozta volna az OS-t. De ez egy létező jelenség, számomra sem ismeretlen, hogy azért vesznek iOS-es telefont, mert az alsó kategóriás Android nem vált nekik be. Más kérdés, hogy azért ha már alsó kategóriában is van Android, akkor illene azt úgy megcsinálni, hogy az ember ne akarja a második héten a falhoz vágni, mert az alapvető probléma ez szerintem, hogy utána a laikus user mit vesz, már más kérdés.

    Én annyira azt sem értem miért kell folyamatosan komperálni az Androidot az iOS-szel. Mindkettő baromira jó (Android alatt most pl egy Galaxy S8-at értek), nagyon jól használható, mind tudásban, mind minőségben elismerésre méltóak, csak teljesen más elv alapján készültek, ezért is van az, hogy ha valakinek az egyik rendszer tetszik, a másikat nem szereti és fordítva. Innentől már egyéni preferencia kérdése, hogy kinek mi jön be, nekem volt kezemben S7, mellette pedig haverom i6S-e és én pl utóbbit választanám. Ez nem hülyeség kérdése, csak nekem pl az iOS vált be, nagyon szeretem, Siristől, mindenestől. Pedig baromi jó érzés volt a kezemben tartani az S7-et is. Tényleg.

    A másik pedig az, hogy nem vagyok meggyőződve arról, hogy az S8-at az i7-tel kéne összehasonlítani. Szerintem az S7e az i7 ellen ment, az S8 ellen pedig az i8 fog jönni Szeptemberben, akkor pedig az a "hatalmas" lemaradás eltörpülni látszik.

    Egyébként ha már mindenáron hasonlítani akarunk, akkor érdemes megnézni Magyarósi Csaba "appleguru", az Apple blog szerkesztőjének videóit, volt nála S7e és S8 is (nem kerestem meg, akit érdekel írja be yt-ra), teljesen reálisan, nem elfogultan beszél a telefonokról, úgy gondolom mind a két tábornak így kéne hozzáállnia ehhez a(z egyébként értelmetlen) vitához.

Új hozzászólás Aktív témák