Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz antikomcsi #27 üzenetére

    Egyelőre pont az optimusos NV-k küzdenek bajjal. A 280-as meghajtótól számos gépben szétfagy az új energiagazdálkodástól a WDDM és jön a TDR helyreállítás. Az új WHQL driverből ki is vették a böngészőkre az optimus profilt, hogy mindenképpen az IGP-n futtassa a rendszer az összes webes tartalmat. Így nem fagy ki, de jelentősen rosszabb az eredmény WebGL-nél, Flash 11 Stage 3D-nél, de még videolejátszásnál is. Jelenleg óriási fejetlenség van. Szerintem az NV-nek hagyni kellene ezt a teljes energiagazdálkodási módosítást. Állítsák vissza azt, ami a 275-ben működött, és kész. Nem ideális a 20 másodperces órajelzárás, de legalább működik. Csak a saját értéküket csökkentik azzal, hogy gyorsabb órajelváltásokat akarnak kényszeríteni. Egy csomó terméket nem teszteltek ilyen igénybevételre kiadás előtt, mert sosem volt követelmény, természetes, hogy előjönnek a stabilitási problémák. Nem tudom ki volt az az észlény, aki utólag berendelt egy ilyen durva módosítást.

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz antikomcsi #27 üzenetére

    Helló!

    Addig én is szenvedésnek éltem meg a Radeon 5750-emet, amíg nem vettem meg a GTX 460-at. Az előbbinél pár kisebb bug esetleg teljesítménycsökkenés zavart meg egyes drivereknél, de javítható volt egy újabbal, míg az utóbbi a 260.99 óta szopat. Most a 275.33-on maradtam, nem kell nekem nagyobb fesz.

    Ha nekem nem hiszel, nézz körbe a hivatalos nvidia fórumon:
    http://forums.nvidia.com/index.php?s=0bbb215cfd2ae4039d118a1b82052c13&showforum=213

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák