Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz shteer #11 üzenetére

    Szvsz egyértelmű volt. ;] Nem gondoltam volna, hogy másoknak nem az.
    Az óra, mint olyan már sok sok éve az emberek többségénél csak státuszszimbólumot jelent. Mióta kb mindenkinek van telefonja és amióta kb minden telefonban van óra (mert anno volt olyan asszem, amelyikben nem volt), azóta funkcióját tekintve teljességgel fölösleges a karóra mint olyan.
    Persze egy minőségi méregdrága karóra mutatós ékszerként is funkcionálhat, valamint a már említett státuszszimbólumként. De ugye ez egy aránylag kis réteg.

    Aztán kitalálták ezt az okosórát miután már az emberek jórésze leszokott a hagyományos karórákról és hirtelen ráugrott minden gyártó, hogy meglovagolják ezt az elméleti piaci rést, illetve az új termékkategóriát.
    Azzal viszont nem számolt senki, hogy az ilyen aránylag (nem órához képest, hanem képességeihez mérten egy tech kütyüként) drága holmi csak egy szűk geek techbuzi réteget meg még pár embert érdekelhet igazán.

    Egyébként alapvetően nekem is tetszenek az okosórák és biztos lenne benne olyan funkció amit ki is tudnék használni. Pl az imént pocskondiázott Apple okosórája is igen tetszetős kívül-belül. De ezen kívül is láttam még legalább 3 fajta okos órát, ami külsőre tetszik (a Sonyé nincs közte).
    Viszont a lényeg az, hogy ettől függetlenül nem adnék ki érte több tízezer forintot. Egyáltalán nem. És lehet a többség is így van vele, nem csak itthon.

Új hozzászólás Aktív témák