Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olddog

    aktív tag

    válasz doongoo #723 üzenetére

    Nem rootoltam meg, így nem is tettem fel a morelocal2-őt.
    A rendszerbeállítások nem túl bonyolultak, angolul sem. A használatban lévő programjaimat ismerem, azoknak szintén mindegy, egyébként sem egy RocketSciense...
    Egyébként pont mikrofon jelzése volt az egyik ok, hogy nálam érintetlen a rendszer. ( a morelocale nem működik rendesen, és a frissítések nem telepíthetők OTA-n )

    Már én is üzemszerűen használom a készüléket 2 kártyával, WiFi/mobilnet vegyesen (de nem állandóan bekapcsolva), e-mail+böngészés+Simpsons+miegymás, bluetooth zenehalgatás, telefon/sms.
    Legutóbb pontosan 4 napot bírt ki (100-ról 15 %-ra merült ) 6,5 óra kijelzőidővel. Viszonyítási alap miatt írom le, hogy a fórumtársak ne csak a masszív felhasználási adatokat lássák. :D

    A driverrel továbbra sem boldogulok :(
    Driver aláírás ellenőrzés kikapcsolva, de sem a telefonon lévő, se máshonnan letöltött ZUK driver nem megy fel.
    Próbálkoztam Lenovo utolsó drivercsomaggal, de azt mondja nincs megfelelő driver az én rendszeremhez :U
    EZZEL a módszerrel is próbálkoztam, de azt mondja a driver telepítése során hiba lépett fel, így nem lett telepítve.
    Ha átkapcsolom 'file' módba, az eszközkezelő lát egy MTP eszközt természetesen sárga felkiáltójell, nincs megfelelő driver telepítve. Van esetleg valamelyikőtöknek, egy nem telepítőcsomagos drivere, hátha manuálisan ki tudom választatni.

    Fotó módban egyébként bármit fel tudok másolni (bedobom a Pictures mappába), majd utánna a filekezelővel átteszem a nekem megfelelő helyre. Bár ez csak szükségmegoldás.

    Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

Új hozzászólás Aktív témák