Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olddog

    aktív tag

    válasz mikrofon #685 üzenetére

    Én összevissza dolgozom, mindenképpen hetente újra kell állítanom az ébresztéseket. (reggel/este/és a napok is változnak) Szóval nálam a szabadság, ünnepnap egyébként sem működne.

    Mivel én nem vagyok heavy user (nem munkaeszköz, két kezem elég hozzá, hogy megszámoljam az elmúlt 5 évben hányszor navigáltam telefonnal, és a Simpsons Tapped Out kivételével nincs játék a készüléken ), nekem ez a minimalista rendszer nagyon bejött.
    Ez az első ujjlenyomatérzékelős, és fizikai home gombos készülékem. Kicsit tartottam tőle hogy milyen lesz. Magam is meglepődtem mennyire hamar hozzászokik az ember ujja, hogyan is szabta testre az egyetlen gomb érintés és nyomás funkcióit. A harmadik napon már nem is tévedtem el és nem nyomkodtam feleslegesen a nem létező vissza és alkalmazásváltó gombokat.
    Az ujjlenyomatérzékelő hihetetlenül gyors, bár hozzáteszem nincs viszonyítási alapom.

    Nem rootoltam meg!!! Ez még eddig nem fordult elő velem, de miután az App és User Center kivételével gond nélkül eltávolíthattam a felesleges kínai appokat a rendszerből egyenlőre nem zavar. Adblocker-t ugyan nem tudok így feltenni, de mivel nagyon kevés hirdetésekkel támogatott, nem teljesértékű programom van (2) ez is elviselhető. Ha nem majd keresek valami alternatívát. :)
    A rendszer gyors, és akkor finoman fogylmaztam...A Z90 sem volt lassú, de ez a készülék ráver. A P70-hez képest pedig fényévnyi a különbség.

    A lenovotól, vagy VibeUi-ból megörökölt Security Centert-t ( itt Safe Center ) én eddig is hasznosnak találtam, itt sincs ez másképpen. Némi idő, míg az ember beállítgatja az engedélyeket, hozzáféréseket, kizárásokat de utánna flottul megy minden. ( igen, foglalkozni kell vele, rá kell szánni a tanulási időt, bár az én véleményem az hogy ez minden készülékre igaz lehet )

    A készített képek (egyenlőre még csak beltéri próba volt, holnap kiviszem a kicsikét, remélem lesz egy kis napsütés ) nagyon jó minőségűek, a gyári fényképező app viszont igen fapados, erre kicsit nagyobb gondot fordíthattak volna. Lásd Z90. A fókusz, és az exponálás nagyon gyors, rossz fényviszonyok között is.

    Üzemidő. Nagyon elégedett vagyok egyenlőre, bár még nincsenek benne a SIM kártyák. (várom hogy a szolgáltatók megküldjék a nano-kat, ha minden igaz holnap már itt lesznek) 3 napja kapta meg az első teljes töltést, azóta minden délután/este foglakoztam vele. Telepítések/törlések/személyre szabás/app beállítások/mentett adatok stb vissaállítása. Nyomkodás, piszkálás, fényképezés, midenféle macerálás. Nálam ha éppen nem használom WiFi kilőve, a lehető legkevesebb app fut a háttérben, a fényerő manuálisan szabályozva, ugye mivel még nincs SIM-em repülő mód ON. Ezeket vegyétek figyelembe. Szóval 3 nap, 7 óra kijelzőidő, 8,5 óra WiFi így most áll 22%-on. :R

    Nagyon-Nagyon Elégedett Vagyok! :DD

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

Új hozzászólás Aktív témák