Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wj

    csendes tag

    A cikk - és a fórum - hatására 20 év után elővettem a régi floppylemezeimet és most módszeresen átnézem őket. Sok emlék előkerült így, többek között egy 1994.10.10.-én írt levelem, amelynek egy részletét idemásolom most Nektek, mivel annyira passzol a témához:

    "Mondtam a telefonba (van annak már majd két hónapja is), hogy Jörn (a „papa“) számítástechnikai alapismereteit általam óhajtja elsajátítani. Ehhez azonban szükség van egy computerre is, amit természetesen az én tanácsaim alapján vett meg. Most tehát egy 486DX-szel írom ezt a levelet; hogy lássam is, amit írok, rendelkezésemre áll egy SVGA monitor 2MB grafikus kártyával; nem kell félnem, hogy a sok levéllel megtelik a „Festplatte“, ugyanis 120MB helyem van; valószínüleg a memóriából sem futok ki egy ilyen egyszerû levéllel, 8MB-s levelet ugyanis még sosem írtam. Kár, hogy nincs faxmodemed, most ugyanis azon keresztül is elküldhetném ezt az irományt. És ami talán neked is tetszeni fog, jól figyeld meg a „Druckqualität“-et... Nem pont olyan, mint egy HP DeskJet 520 -szal nyomtatták volna? Azt hiszem, eltaláltad. A mellettem lévõ nyomtató egy HP DeskJet 520."

    Hát nem megható? :-)

Új hozzászólás Aktív témák