Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    válasz szupermacs #12 üzenetére

    Persze igazad van azért is írtam, hogy amit írok az csakis az én véleményem. Az első konzolom xbox 360 volt és imádtam GTA IV, Red Dead Redemption, Alan Wake, Gears of War 1-2 stb. stb., rengeteget használtam. Aztán ps 3 vétel lett belőle az ingyen multiplayer, uncharted, god of war, heavy rain, last of us miatt számomra mindkét konzol egyformán jó volt és meg voltam velük elégedve.

    DE! amit mostanában látok az az, hogy mindkét oldalon nagyon megy a régi játékok újrahasznosítása (Heavy Rain, Beyond 2 souls, Last of Us, HALO, Gears of War 1 stb. stb.) azonban a Sony jobban próbálkozik az exkluzív címek terén, mint a Microsoft. Eddig szerintem az MS nem adott ki olyan játékot, ami meggyőzött volna ellenben a Sony címeivel. Az uncharted 4, until dawn, Ratchet and Clank nagyon jó értékeléseket kapott, míg az MS-től olyan hírek jönnek, hogy xy régi játék kompatibilis xbox one-n és ilyenkor úgy felmerül bennem a kérdés....miért is kéne váltanom? Hogy tudjam játszani azokat a játékokat amiket amúgy is tudok 360-on?

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák