Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    Szar. Mint ahogy az Unity is szar volt. Unalmas, lapos semmi újat nem mutat de cserébe az eddigi 1080p felbontást lebutították és még játszhatatlanul szaggat is konzolon (pc -én is gagyi). Igazi Ubisoft minőség. Lassan az Ubisoft az "Ezt vedd meg!" szinonímája lesz, azzal a kivétellel, hogy az ezt vedd megben voltak régi, de jó játékok néha.

    "Egy dolog egész biztosan nem változik meg: a tornyok, magas épületek meghódítása, a „szinkronizálás”, illetve a félelmetes vetődés a mélybe továbbra is a játék ikonikus része lesz."
    Az biztos. AC1 óta, nem tudom mostmár hány éve és széria óta, egy és ugyanaz, pixelről pixelre, teljesen azonos animáció és mozgás. Gusztustalan.

    Az AC1 jó volt, mert nagyon új volt. Az AC3 jó volt, mert kiteljesedett a széria. A Black Flag jó volt, mert az addigra jól bevált receptet jól fűszerezte meg egy új aspektussal, egy valódi játékkal a játékban, a hajócsatákkal.

    Ezeken kívül az összes AC az "egyszer (alig) játszható" kategória számomra. A Unityt kizárólag azért szenvedtem végig, mert voltunk olyan hülyék hogy preorderben kiadtunk érte fejenként 8ezret.

    .LnB hidd el, hogy nem jársz jól! A Unity is egy közkedvelt és sokak által fanolt korszak volt, jó alap lett volna, de a kivitelezés nulla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák