Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dava #7 üzenetére

    "nagyon jó androidos készülékek is vannak"
    két éve nem volt semmi használható kb, majd ha megint kelleni fog, akkor megint megnézzük ki mit ad, nem vagyok én hívő egyik oldalra se, ha ár-teljesítmény arányban valamelyik többet ad szó nélkül veszem meg. majd 1-2 év múlva lesz úgyis aktuális, nem szokásom a gyakori váltogatás se

  • Dany007

    veterán

    válasz Dava #7 üzenetére

    Az a gond, hogy lutri az egész.
    40k-ért nagyon low kategóriás droidokat lehet csak kapni. Gagyi kijelzővel, gyenge hardverrel, ami meg még mindig kell a droidnak.

    Én speciel meguntam ezt. Anno 2 éve egy középkat. Sony-t vettem, ami akkor függetlenül 120k volt. Egy ideig szép és jó volt minden. Aztán a franc tudja mért fél - egy év után kezdődtek a belassulások. Akadások... Egyéb problémák. Aztán jött rá 2 frissítés, amik gyakorlatilag használhatatlanná tették a telefont. Így visszaraktam a gyári szoftvert, természetesen full restorral... És a durva az, hogy a lassulások / fagyások akkor se szűntek meg! Érthetetlen, mindegy. Mókolni romot meg nem akartam.
    De igazából a csúcskategórián kívül túl sok jót nem hallottam azóta sem. De ugye ha jól rémlik a G3-nál is voltak problémák és valami patch kellett hogy ne akadjon... :U Nevetséges.

    Na ezért vettem én is WP-t a legutóbb. Karácsony környékén 57k volt a L735 egy 3.500ft-os havidíjas előfizetésre (ajándék gyári wireless töltővel). Szvsz akkor a legjobb ár-érték arányú készülék volt ebben az árkategóriában. Rendes, 312ppi-s 4,7-es kijelző. A vas bőven elegendő a Wp-nek, 1080p-s videó 5mpx előlapi kamera meg mico foglalat. Aztán vettem bele egy 32GB-os microsd-t.

    És ennyi. Eddig - bár még nem telt el sok idő - elég nagy felüdülés droid után. Rendezettebb, letisztultabb az egész rendszer. Nincs akadás, lassulás, fagyás. A böngészője mondjuk elég gyenge, de igazából droidon is volt legalább ennyi bajom a böngészés kapcsán. De legalább végre nem kell néznem melyik app mennyi ramot foglal, mikor mit lőjjek ki, vagy hogy éppen mikor mi szívja le az akksit.
    Az offline navi meg szvsz jobb, mint a google féle gmaps-es navigáció.

    Pedig aki ismer, az tudja, hogy anno a Wp7-es időkben igencsak szidtam a Nokiát amiért nem áll be ő is az android mögé és erőlteti a szar Wp-t meg symbit.

    De azt is meg kell jegyezni, hogy nem maga az android os tehet minderről. Hanem a gyártók, akik b...nak optimalizálni az alap OS-t a kismillió féle készülékeikre. De a végeredményen nem változtat ez sem.

Új hozzászólás Aktív témák