Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Dava #12 üzenetére

    "De ott van pl. 40-ért a Samsung Galaxy Ace 4"

    Pont most ajánlottam kollégának megvételre, mert olyan 34k-ért hozzátudna jutni. Mondom, - a specifikációk és MA teszt alapján - ennyit megér. Kíváncsi leszek a tapasztalataira.

    A kínai márkákról sok pozitív véleményem nincsen. A Meizuról mondjuk szinte csak jót hallani valóban, de úgy tudom annak is megkérik azért az árát.
    A Hüvelyek megint az a lutri kategória. Ha éppen jól megírták a szoftot akkor akár jó is lehet, mert óccsó hardvert raknak bele bőséggel, tehát erő azért lenne benne. És valóban olcsóbb kategória.

    De még mindig azt mondom, hogy középkategóriában a Wp nem igazán okozhat csalódást a legtöbb júzernek. Hogy a power júzerekkel más a helyzet. És a Wp sem hibátlan, de egyelőre ég és földnek tartom a kettőt.

    szerk.: Igen, ez a másik. De ugye azért a többségnek erre nem nagyon van igénye. Legalábbis azon túl amit a Wp is megad. Én is szórakoztam egy ideig luncherekkel droidon. De gyorsan meguntam azt is. :) Nekem pl a túl csiri-csáré ikonok lőtték ki a szemem... Amiben mondjuk már az iOS is szépen lekövette a droidot. Ezért nekem most eléggé bejönnek ezek a letisztult csempék.
    De tény, hogy a testreszabhatóság egy hátrány a Wp-nél - bizonyos esetekben -. Ellenben van pár olyan hasznos funkció, amit droidon még nem láttam alapból, csak külön és / vagy pénzért letölthető appal.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dava #12 üzenetére

    "Még annyit, hogy nem a WP ellen akarok beszélni, tényleg nagyon gyors és stabil. Nekem a testreszabhatóság beli korlátok miatt nem jön be, meg már nagyon belaktam az androidot."

    nekem nem szempont, sőt. a melóm miatt elég sokat bütykölök, mókolok, nem telefont, de nap végére elérek oda, hogy ha nekem a telefonomon kell még állítgatni, vagy a számítógépem ír ki valami hibát amit megint tákolni kell, akkor kivágom az ablakon ;) egy használati tárgy, egy telefon, aminek az okos funkcióit kb az esetek 10%-ában igénylem, de akkor életet ment. romot cserélgetni, launcherrel játszani aztán tanulgatni hogy mi hova került hogy néz ki... a kezdő képernyőmön kb 5 ikon van. névjegyzék, sms, email, naptár, navi csók a családnak. de a mikrolaggoktól pl agyfrászt kapok, kísérletezgetni, tanulni meg van napi 10 órám melóban, utána már nem kérek belőle ;]

Új hozzászólás Aktív témák