Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz guriga1234 #48 üzenetére

    "Célszerűbb inkább venni egy új telefont."

    Neked. Nincs evvel semmi baj, de sokak meg szivesen elhasználnák a telefonjukat 3-4-5 vagy mégtöbb ideig ahogy régen is tették. Lehet ennek anyagi oka mert inkább nyaralni/síelni mennének el vagy inkább gyerekükre költenék vagy.... vagy mert próbálnak környezettudatosan élni vagy mert...
    Értem én, hogy a fentiek neked nem szempontok de te is értsd meg, hogy akinek igen annak rossz az exynos.

    ""Note 4 alatt kb teljesen mindegy exynos vagy snapi van mindkettővel csúnyán lagol/akad. 2éves motok nem lagolnak úgy, egy könyörgöm Ace4 is érezhetően gyorsabb." - akkor ne szenvedj, add el a Note4-et, és vegyél motot vagy Ace4-et, ha erre izgulsz."

    Jól mutatja mentalitásodat. Ha rossz dobd ki és vegyél másikat. Szerencsére én nem ilyen vagyok.

    ""Arról nem szólva, hogy hogy aki hosszú távra (20+hó) vesz mobilt annak ha qualcomm lesz rá friss droid ha exynos akkor nem." - akkor te miért vettél exynosos telefont?"

    Nem vettem. Honnan veszed?

    " Teljesen hiteltelen, amiket írsz."

    Jahogy te trollkodni akarsz... fenébe én meg válaszoltam.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák