Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keef_Lee

    senior tag

    válasz Celtis #23602 üzenetére

    Az igazság az, hogy OSMC-n használom a Kodit már egy jó ideje. 15.2-vel telepítettem, aztán szépen frissíti magát néha és egy jó ideje már a 16.1-es van rajta. Lehet, hogy a kodiban van beállítva, hogy frissítse magát (sose néztem), de az biztos, hogy alapbeállításon van. Ha nem nyúlnak bele, akkor már rég 16.1.

  • F1rstK1nq

    aktív tag

    válasz Celtis #23602 üzenetére

    Ne haragudj, az a 15 csak egy tipp volt, melóban voltam.
    Hazaértem és megnéztem, 16.1-es verzió van fent Kodi-ból és checkoltam OSMC-t is, abból is szintén a legfrissebb van.

    Akkor annyi a dolgom gondolom, hogy várok a amíg kijön a 17-es Kodi (a nighty build-et nem tervezem felrakni) és akkor elvileg az bele is fog kerülni az aktuális OSMC update-be. Szóval nekem csak le kell frissítenem az OSMC-t majd és készen vagyok?

    (#23608) azbest: Eddig engedélyezve volt a hangtovábbítás. (gondolom ez a passthrouh) és ezzel együtt a Dolby Digital AC3 kompatibilis vevőkészülék is.
    Most kivettem a pipát a hangtovábbítás engedélyezésétől, teszteltem és teljesen jó, van hang az említett videó alatt. Köszönöm a segítséget srácok! :R

    Egyébként nem igazán tudom, miért volt nekem ez engedélyezve. Rpi hdmi-vel csatlakozik a tv-re, a tv egy optikai kábellel van rákötve a hangprojektorra, így néz ki a rendszer. Kell nekem akkor ez a hangtovábbítás engedélyezése? Származik belőle valami hátrányom, ha tiltom vagy csak a problémás videóknál tiltsam?

    (#23609) lord.lakli: Köszi szépen, de így akkor a nighty buildet nem tervezem feltenni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

Új hozzászólás Aktív témák