Hirdetés

  • Filléres Redmi érkezett

    ma Az A3x nem kapott nagy bemutatót, egyszer csak felbukkant.

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crvsh3R

    senior tag

    Sziasztok!

    Adott egy Raspberry Pi 4 4GB Argon One v1 házban, amiben egy Sandisk Extreme Pro 64GB-ról megy a 32 bites Raspberry Pi OS. Erre USB 3.0 porton kötöttem egy Ugreen 6Gbps NGFF (ASM235) házban egy WD Red SA500 1TB NAS SATA M.2 SSD-t (NTFS-re formázva az esetleges Windows-os gépre kötés miatt). TRIM a ház és a meghajtó által támogatott, manuálisan bekapcsoltam a rendszer alatt. A meghajtó samba-val megosztva, hogy Windows alól tudjak rá másolni.
    A problémám az volna, hogy Windows-ra kötve hozza az elvárt sebesség értékeket, de ha samba-n keresztül másolok rá vagy ssh-n keresztül sebességtesztet futtatok dd-vel, akkor 30-32 MB/s-nél gyorsabban nem ír a meghajtóra. Erre esetleg tud valaki megoldást?
    Próbáltam a Ugreen NVME/NGFF-es házával is (Realtek chipes), azon valamiért alapból ment a TRIM, viszont a sebesség ugyanaz volt.
    Olvastam, hogy a probléma sok embernél fennáll, de használható megoldást nem találtam és nem hinném, hogy sebességben ennyi lenne a vége Raspberry alatt.

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Új hozzászólás Aktív témák