Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szika87

    aktív tag

    válasz Ocarina #173 üzenetére

    Szia!
    Nem hallottam ilyet h ps3 kontrollerként lehetne-e használni,szerintem nem.
    A böngészője nem rossz,bár amilyen vas van alatta lehetne jobb is,sokkal,de szerintem egy későbbi szoftver frissítés segít rajta,egyébként viszonylag gyorsan betölti a weblapokat,ami zavaró az a scrollozás,ha görgeted a lapot le fel,később tölti be a képet.Youtube kliens tudtommal még mindig nincs rajta de lehet azóta már van hozzá nem mostanában néztem.
    Kell memóriakártya a játékok futtatásához,legalábbis a komolyabbakhoz pl uncharted.
    Nekem sincs még vitám,várok vele míg kicsit lentebb megy az ára,meg jönnek ki rá még játékok mert egyenlőre kevés van,nyár körül veszek én is egyet.
    Amiket leírtam a magyar és külföldi fórumokból merítettem :D

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    válasz Ocarina #173 üzenetére

    Szia!
    Nem hallottam ilyet h ps3 kontrollerként lehetne-e használni,szerintem nem.
    A böngészője nem rossz,bár amilyen vas van alatta lehetne jobb is,sokkal,de szerintem egy későbbi szoftver frissítés segít rajta,egyébként viszonylag gyorsan betölti a weblapokat,ami zavaró az a scrollozás,ha görgeted a lapot le fel,később tölti be a képet.Youtube kliens tudtommal még mindig nincs rajta de lehet azóta már van hozzá nem mostanában néztem.
    Kell memóriakártya a játékok futtatásához,legalábbis a komolyabbakhoz pl uncharted.
    Nekem sincs még vitám,várok vele míg kicsit lentebb megy az ára,meg jönnek ki rá még játékok mert egyenlőre kevés van,nyár körül veszek én is egyet.
    Amiket leírtam a magyar és külföldi fórumokból merítettem :D

    We are here for a good time, not a long time.

  • Sundesz

    őstag

    válasz Ocarina #173 üzenetére

    Múlt héten lettem Vita tulaj, pár kérdésre tudok válaszolni.

    Kontrollerként nem lehet használni, viszont Remote Play módban tud a PS3 játékot streamelni a Vita-ra, iyenkor az egész PS3 menü, illetve a játék a Vita-n jelenik meg és azzal irányítható. Sajnos ezt a funkciót egyelőre kevés játék támogatja, én a Zuma-val tudtam kipróbálni, illetve még a Bejeweled 2-vel megy, de komolyabb játékkal sajnos nem (még). De ugyanígy lehet videót és képeket streamelni a PS3-ról.

    A böngésző elég gyorsan betölti az oldakat, ahogy írták is. Zoom is gyorsan működik, és ha nincs nagyítás az oldal scrollozása is folyamatos. Viszont ha nagyítva lépkedünk az oldalon, akkor egy fél másodperce várni kell a betöltődésre.

    Van dedikált Facebook és Twitter alkalmazás a gépre (Store-ról lehet letölteni), utóbbi jó gyors is. Ezen kívűl van még Flickr és Foursquare is. Ezek mind az UK Store-ra vonatkoznak, itthonival nem tudom mi a helyzet. YouTube sajnos felejtős, de ha hinni lehet a Sony-nak, dolgoznak a megoldáson. Ja, még Google Maps is van a gépen.

    Én 1 napig memkártya nélkül használtam és ilyenkor a kamerát, a videóappot és a zeneappot sem lehet használni. Játékokról nem tudok nyilatkozni, mert nem vettem hozzá dobozosat, illetve memkártyára szedtem le. De a dobozukon fel van tüntetve, ha igényel memkártyát, és a nagy részük igen.

    Hörcsög Powa'

  • kgeek

    csendes tag

    válasz Ocarina #173 üzenetére

    A böngészés nekem tetszik a gépen,gyorsan,szépen lehozza a honlapokat,annyi hogy amikor gépelek,az nekem nagyon furcsa,több éve iOS user vagyok megszoktam hogy a betűket nem dobja ki olyan nagyra - itt egy kép hogy érts mire gondolok : [link] .

    Dobozos játékoknál pedig változó a tárhely igény:4 mb-20mb-64mb Ettöl nagyobbat még nem láttam.

    A napokban nem sok időm volt játszani a vitan alvó állapotban jól bírja a kis k.rva.

    A twitter app pedig nagyon tetszik.Annyi a baj hogy ami képeket készítek játékokban vagy netalán fényképezek azt emailben nem tudom elküldeni.-vagy csak nem találok ilyen opciót?

    Blogom: www.kataigeek.com

Új hozzászólás Aktív témák