Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qbász

    aktív tag

    válasz syler123 #124 üzenetére

    Filmes élmény még nem volt, Devil May Cry-t nézte végig rajta öcsém. Netről szedte le a részeket. Böngésző elég instabil, értem ezt úgy hogy pl. animeaddicts-ot hol betöltötte hol nem. De most már egy hete nem volt vele gond. Ötletem sincs mi volt a gondja. HD mkv-t nem engedte letölteni :) SD mp4-et simán vitte. Egyenlőre ennyi. Kijelzője ugyanolyan pontos mint bármelyik felső kategóriás telefoné. Oled képe nagyon meggyőző. Uncharted, Unit 13 mind 720x408 no AA fut. Emiatt csalódott vagyok. Olyan recés hogy egy erdőt ki lehetne vele vágni. Sőt Uncharted-ben például a tűz olyan pixeles mintha csak egy 1995-ös játékból lenne. Játék kínálat gyenge rá. Én csak egy Metal Gear-t várok rá. Ennyi pénzért per pillanat csak egy drága porfogó ha csak nem vagy gazdag lévén a játékok drágábbak rá mint PS3-ra. Használt játék meg még nincs vagy csak 1-2 ezer forinttal olcsóbb mint a boltban. Zenék jól szolnak rajta csak iszonyat körülményes a felmásolása bármilyen médiának. Külön programot igényel a gépen ami net nélkül nem megy (nevetséges) Nincs drag and drop. Vitán kell kijelölgetni a tartalmat amit másolni akarsz. Mem. kártya drága mint anno a memory stick duo volt. Profilt csak a gép resetelésével tudsz váltani. Mem. kártyát is formázza illetve felajánlja de amit letöltöttél az előző profillal az nem működik az újjal szóval delelete. Néha ledobta Virtua Tennis-ben a netet. Nem jellemző de pont multi meccs közben azért nem esett jól. Fagyás is volt. Unit 13 demo megtette amit meg kell. Gmaps nem nagyon akar pozíciót találni valamint a Near sem működik szintén nem talál pozíciót, majd jön rá patch (köszi Sony)1 hete néztem mások szerint csak városban működik (nem tudom alátámasztani faluban lakok). Akksi jól bírja 4 és fél órát simán elmegy. Hozzáteszem a fényerő kb. 25%-on van de még így is bőven van ereje világos szobában. Kamerája szigorúan csak játékra való. A kép minőségét beáldozták a sebesség érdekében. Valóban gyors szinte semmit nem késik a kép, ami azért nagyon jó amikor virtuális valóságot játszunk. Kártyás augmented reality játékok tényleg jól működnek akár csak a videókban. Más kérdés hogy az ember hamar ráun az ingyenes játékokra amiket a kártyák mellé adnak Cliff Diving,Table Football,Fireworks. Hogy megbántam-e? Nem, mivel az öcsémé, ő fizette :DD :DD Én viszont csak ősszel vennék mikor a Bioshock, Call of Duty, Metal Gear Collection már megjelent illetve addigra már lesznek hozzá használt játékok is.

    [ Szerkesztve ]

    Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

Új hozzászólás Aktív témák