Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz NeoExDeath #77296 üzenetére

    "Sziasztok,

    Valami történt a PS3 Slim konzolommal, de nem találtam meg a hibát a neten mint "tipikus" hibát: Bekapcsolás után nem ad képet a konzol, de bekapcsol, teljesen normálisnak tűnik. Kb 30 másodperc után a konzol magától kikapcsol. Nincs semmi fura fényjelzés vagy villogás.

    Esetleg találkozott valaki már ilyen vagy hasonló hibával? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, hátha a szervizt meg lehetne úszni :)
    Köszi!"

    Tápegység cserét próbálnék első kőrben.

    Némi ügyességgel, és utánajárással ATX táppal is kipróbálható.

    [ Szerkesztve ]

  • NeoExDeath

    aktív tag

    válasz NeoExDeath #77296 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm a két választ a hivatkozott kérdésemre. Időközben elvittem a Konzolok szervizébe, ahol megszakértették, és arra jutottak hogy javíthatatlan... Azt mondták hogy valami forrasztás felolvadt az alaplapra integrált GPU környékén, és ha még sosem volt javítva, akkor jó eséllyel megcsinálják. Hát úgy néz ki hogy mégsem tudták. Gondolom akkor a táp hiba kizárva, arra egyszerűbben rájöttek volna gondolom. Ismerős valakinek ez a GPU alaplap probléma Slim konzolnál?

    Most nem tudom mi lenne a jó next step: gondolom nem érdemes más szervizekbe hurcibálni a gépet. Ami fontos lenne hogy a mentéseim meglegyenek a Slim konzolról hogy egy használt másik PS3-ba tudjam használni. Ez megoldható valahogy? Esetleg a hibás Slim vinyóját egy az egyben át lehet emelni egy másik gépbe, betölt a rendszer róla? Vagy máshogy átmenteni?

    Nem emlékszem már pontosan hogy a mentések Cloud szinkronizációja hogy is volt PS3-on, azt hiszem manuálisan ment. Végülis az is egy jó opció lehet nem? Csak nem tudom hogy minden fel volt-e töltve...

Új hozzászólás Aktív témák