Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz kevepapa #67931 üzenetére

    Én szememében ez egy "modern" AC, némi extrával.
    De hogy a GTA és "ez" között hasonlóság hogy, kocsiba lehet szállni, nem nevezném alternatívának.
    Más műfaj, mindkettő, ha a kidolgozottságot vesszük "súlycsoportnak", akkor GTA magasan vezet.

    [ Szerkesztve ]

  • erahurka

    félisten

    válasz kevepapa #67931 üzenetére

    Engem sem fogott meg annyira, de az unfairsége a legtaszítóbb számomra.
    Van például egy védőruhás ellenféltípus, na abba belemegy - nem vicc - legalább 5 tár bármelyik fegyverből. És közben folyamatosan közeledik és elég könnyen megöl.
    A másik zseniális ötlet amikor lövészeket tettek a helikopterekre és beküldték harc közben. Igen, próbáljam eltalálni a folyton mozgó célpontot úgy, hogy közben a földön is lőnek.
    Meg amikor egyik pillanatról a másikra körbevett 20 ellenfél, a szélrózsa minden irányából megindultak rám, én meg hiába próbáltam védekezni, kinyírtak mint a szart.
    Attól is megőrülök, hogy ha küldetés közben kijelöl egy célpontot a térkép másik felén, akkor nem navigál oda magától, külön ki kell lépnem a térképbe, és rányomni a pontra. Ez nevetséges 2015-ben.
    Vezetés közben hekkelni is csak önszopatás. Mutatja ugye kékkel hogy mikor nyomj rá hogy kitolj a zsarukkal, na abban a pillanatban rányomok, aztán sokszor az előttem lévő csatornafedelet robbantja fel meg ilyenek.

    Sokszor a játszhatatlanság határát súrolja, a sztori nem igazán érdekes, a küldetések egy kaptafára készülnek, és telis tele van ordas hülyeségekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák