Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Brian_GT #53235 üzenetére

    jó reggelt.
    nem sértődöm meg,sőt sokszor mondtam már ,h az Én listámon is vannak bőven előttem. (sokan ;) )
    köztük pl sztem sz_abika is gyorsabb innen ,mint Én.(de olykor-olykor party-ban vagyunk azért)
    Mostanában spec elég keveset játszottam vele és ez érződik is az időimen.(nameg a köreimen ,amik teli vannak hibákkal is).A szombati versengésen,pl olyan féktávot néztem be ,h rommá vertem a gépet.Sikerül nekem is ilyen. Amúgy,szombatonként 20tól "játszós estét" csinálgatunk mostanában,ott körözgethettek velünk esetleg .Tét nélküli,nem pontozós csak szórakozunk.

    Elims és mindenki más is.
    Az academy-s időmérőt használhatjuk pl megnézni ezt a mondatot. ;)
    "Micsoda?? :-) Tegla idejét talán tudnám súrólni,felette kizárt.."
    Van fent időm az aktuálisra is,mert 1ik este épp ránéztem.Nem egy világverő idő ,de kezdetnek jó akár.
    Aki gondolja,és van kedve.......

    Zolar
    sogijelöltem játszik a gépemen(ps3) bf4 el ,de pl a singli is "megáll" az "x"-edik pályánál kép nélkül,de hang meg van és megy a game. Letöröltem neki,újra fel,újra elkezdte újra xar. Most pecsre várunk. :(((
    ps4 en viszont nekem már tetszik a muty :K segítettek a fizetős serverek mert jobb,stabilabb,játszhatóbb lett.(szinte tökéletes :B :DD )

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák