Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz james001 #49034 üzenetére

    Azért nincs benne mert írtak ki egy közönség szavazásos meg minden féle kérdőívezést és az jött le, hogy az emberek kevés %-a játszik belső nézetben, így amit egy belső nézet kialakítására fordítottak volna munkaerőt-kapacitást, azt átemelték más fontosabb projektekre.

    Szóval én csak azt tudom erre mondani 1. engem nem kérdeztek meg 2. nagy az isten állatkertje :)

    Otrodon:

    Mielőtt jönne mekkora bunkók vagyunk.... mármint az előttem válaszolók kommentjére reagálok feléd. Egyrészt tilos a warez...eddig is az volt, máskor sem lesz máshogy. Másrészt nem értem miért jó az valakinek ha nem tudja rendesen használni a netes szolgáltatásokat...kockáztatja, hogy bannolják a gépét + megannyi nyűggel és vacakolással időt vesz el mire eléri fusson a tört játék és akkor is fele opció nem működik benne.
    Szóval akkor, hogy kérdésedre is válaszoljon vki....bár a warez és hozzáállásod után nekem se megy simán.... vegyél ps3-at vagy xbox360at és ott kapsz már elég olcsón játékokat hozzá...nem kerül 10.000-kbe, persze ne az új címeket vedd meg.
    Jobb ajánlatom nincs, és nem bunkózni akar senki, csak értsd meg ez nem pc és nem hiába vannak a szolgáltatások amiket próbál a játékos világ elérni, hogy ide is eljusson....pont az ilyen warezolás hátráltat mindent, mert visszahátrálnak a fejlesztők-cégek stb.
    Most ha veszel 2-3 játékot kijön legyen 10-12.000Ft...3 cím ami legyen egy GT5...Last of Us... vagy AC3 stb...szóval több stílus...100 óránál is több elfoglaltság. Mire befejezed őket lesz pénzed következő címek megvételére + értékelni fogod amid van, nem tucatszámra lesznek.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák