Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Elims #48378 üzenetére

    dragons dogma akart az lenni :)
    amúgy az uncharted 3 kb 60G fog le a gépből...iszonyat nagy hely kell neki mert ahogy te is írtad külön szedi le a 3dmovis videókat stb....azt amit ott látsz letöltésnél mindent szedj le és installálj uc3-hoz különben nem fog futni!!

    rövidítésekben konkrétan annyira nem értettem mit szeretnél...
    ps3 - ps3 játékok
    ps2 - ps2 játékok
    psn - ps 1 játékokat hívtuk régen psn játékoknak vagy inkább psx-nek, de így is szokták emlegetni...psn inkább manapság amióta digitális hullám van a playstation networkot jelenti ez

    full game - teljes játék...nem demo nem trial
    demo - játék kipróbálásra van, általában 1-2 random pályán lehet meglesni mit tud a játék lásd legutóbb beyond demóját szedték sokan
    trial - hasonló mint a demo, de legjobb hasonlat rá, ha plusos előfizető vagy, van egy store-plus rész ahol adott játékokat letölthetsz, ezek teljes verziók de 1 órás próba van rá...viszont ha megveszed akkor úgymond megkapod rá a trial unlock-ot és akkor teljes értékű lesz és a mentésed sem veszik el
    bizonyos free plus-os játékokat is így lehetett megszerezni...ha jól tudom a tomb raider volt ilyen mármint a guardian..ahol letöltötted a játék trial változatát és leszedted hozzá az unlock-ot így lehet teljes értékű

    más nagyon nincs store-on szerintem ami nem érthető

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák