Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Shadowfax #44473 üzenetére

    Igen a köveket használtam végig, amiben volt hely neki. Sok kövem is volt a végére, pedig mindenbe raktam amibe fér és mikor eladtam a cumót ugye elveszett....de így is vagy 10 kövem maradt. Serénykedtem gyűjteni. :)
    Igen néztem én is, dexterity írja a range attack powát így egyértelmű arra raktam sokat. De raktam stamina és strenghte is, mert ha közel harcolnom kell...egyrészt legyen staminám, hogy bírjam is + erőm hogy le is tudjam csapni :)

    Vegytek: Ranger vagyis vándorral vagy vagy törpével?? Ha vándorra gondoltál, ott mindenképp érdemes rakni a speckó képességre ( R2+Háromszög ) mert nagyot tud sebezni nagyon és erős ellenfelek és bossok ellen nagyon hatékony. Mellette most vagy eldöntöd, hogy 2 1kezessel mész vagy 1 2kezessel és úgy rakod a skill pontokat a középső fán vagy kirakod mind2 féleképpen. Én kiraktam mindkettő fele, mert amíg nem éreztem rá a 2 féle harcmodorra váltogattam.
    Nyilván ha betudod lőni előre magadnak az irányt skill pontot tudsz megspórólni.
    2 kezes bivaly erőset üt kiscsapással is... egykezesek iszonyat gyorsak, de amíg nincs megfelelő erőd gyakran védésbe fogsz akadni...szóval hiába csapod őket kivédik, ilyenkor persze az erős támadás megoldja a gondod :)

    Sok sikert hozzá, nagyon jó játék. Shadow-al már megbeszéltünk egy közös 3. nehézségi fok partyt...dee ha van kedved majd hozzá csatlakozz később hozzánk.
    Szívesen mennék most is veled csak erős lennék melléd és nem akarom elvenni a játék lényegét tőled.

    Mondjuk törpével még nem mentem, esetleg azzal tudnék full 0-ról kezdeni 1et, szóval ha van kedved szólj és mehetünk. Csak közben majd csinálom az elf csajszimmal is, hogy beérjem Shadow-t.
    ha gondolod írj privit és megbeszéljük.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák