Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RohamDroid

    aktív tag

    válasz Brian_GT #43937 üzenetére

    Na igen tudom sajnos. Már jeleztem a roxfort felé hogy kellene adóügyi igazolás de baxnak adni egyet. Múlthéten vonták be a dzsedi igazolványomat is... Vicc komolyan. És még a move joyomat is elvették pedig az volt az egyetlen lézerkardom.. Elvették a bank kártyámat is így hiába fordulok R2-hoz nem ad pénzt =( .

    Egyébként ez a hűtésfűtés téma kemény egyik okos gyerek haverom aki igen iskolázott fajta :DDD mondta hogy neki a hátsó részen ahol ugye a nagy levegő kijárat bejárat van berakott 2 db 12 centis ventit és fujja befele a levegőt mondom az tök fasza lószart nem fog keringtetni a gyári ventilátor. Megcsináltam ugyanezt otthon hát csak 7 fokkal volt melegebb a gép :D. Én előszőr azt próbáltam hogy fordítva (szívásra) rakom be a ventiket hátra amúgy a sima av display csati és az első törés közé pont befér egy 12-es venti.. Na szóval oda beraktam szívta a levegőt semmit nem nyertem vele 1 fokot se így forgatta ugye a levegőt. Na most lapjára fórdítva van ott a 2 venti + egy a tetején ami elfújja a meleg levegőt a felületről így frissebbet keringtet nem az állott levegőt na így nyertem 5 fokot. Nem sok de pl 3 óra god of war után elég hasznos hogy a gép nem 50 fokos levegőt szív hanem 20 fokosat. Így már 11 fokot nyertem a gép belsejében. Gondolkodom azon is hogy az alljára fúrok 2 db lukat.. Nem tésztaszűrőt mert annak nincs értelme de 2 lukon keresztül is tudna szipkázni frissebbet.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.: Csaba

Új hozzászólás Aktív témák